Autor Wątek: Skutki uboczne  (Przeczytany 993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Opolanin45

• Jr. Member
  • **
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Skutki uboczne
« dnia: 16-Kwi-2019, 14:49:36 »
Witajcie, z jakimi skutkami ubocznymi się się spotkaliscie w swoim leczeniu? Od dwóch tygodni wyskakuja mi czasami pojedyńcze takie jakby bąble pokrzywkowe głównie na brzuchu i klacie, ktore na następny dzień bledną.... Zastanawia mnie czy taki skutek uboczny może być powodem do odstawienia leku i czy jest niebezpieczny?

Offline trututu

• Newbie
  • *
Odp: Skutki uboczne
« Odpowiedź #1 dnia: 21-Kwi-2019, 18:18:48 »
Słuchaj...

W którymś wątku już Ci pisałem, żebyś zgłosił się do swojego lekarza, jeśli masz jakieś skutki uboczne.

Wiem, ze lubisz się umartwiać, ale zastanawianie się niczego nie zmieni. Konsultacja z lekarzem przy terapii jest bardzo ważna.
Zresztą warto również porozmawiać z psychologiem - wiele skutków ubocznych związanych jest ze słabą psychiką, strachem itd.

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: 21-Kwi-2019, 18:46:27 »
Słuchaj...

W którymś wątku już Ci pisałem, żebyś zgłosił się do swojego lekarza, jeśli masz jakieś skutki uboczne.

Wiem, ze lubisz się umartwiać, ale zastanawianie się niczego nie zmieni. Konsultacja z lekarzem przy terapii jest bardzo ważna.
Zresztą warto również porozmawiać z psychologiem - wiele skutków ubocznych związanych jest ze słabą psychiką, strachem itd.

Akuratnie przy ARV jest w drugą strone ;)
31/12/18
CD4 = 1388
VR = <30

Offline Opolanin45

• Jr. Member
  • **
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
« Odpowiedź #3 dnia: 21-Kwi-2019, 19:33:42 »
Konsultowałem stwierdziła że chyba nie.