Autor Wątek: Objawy  (Przeczytany 862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzik

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Objawy
« dnia: 11-Sty-2019, 12:46:21 »
Witam mam pytanie czy ból w nogach przypominający takie kucia i drgania tak jakby mięśni może być objawem zaskarżenia? Swiruje przypomnę że po miesiącu miałem minusa, strasznie się boję...

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Tępiciel głupoty i lewactwa Jestem chamem :P
Odp: Objawy
« Odpowiedź #1 dnia: 11-Sty-2019, 13:27:35 »
Tak. Czuj się oskarżony.
Oskarżam Cię, o wypisywanie piramidalnych głupot na Forum.
The One and Only Dirty

Offline Dzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 11-Sty-2019, 14:00:41 »
Sorry ja błąd,, zakażeny" zapytałem się po prostu, ale widzę nikt nie odpisze mi logicznie.

Offline zejman

• Global Moderator
  • Hero Member
  • A kto umarł, ten nie żyje.
« Odpowiedź #3 dnia: 11-Sty-2019, 14:12:06 »
Dostałeś odpowiedź adekwatną do treści Twojego pytania.

Offline Dzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 11-Sty-2019, 14:20:22 »
Ok dzieki za bardzo rozwinięte odpowiedzi...

Offline deil

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: 11-Sty-2019, 19:03:44 »
Nie masz HIV.

Offline Dzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 12-Sty-2019, 19:56:25 »
Nie opisywalem wszystkich objawów,to znaczy po ryzykownym stosunku zauważyłem u siebie wysypke na ramieniu później na lewej części twarzy,następnie miałem ból gardła i problemy z przelykaniem śliny trwało to mniej więcej w pierwszych dwóch tygodni po stosunku, wszystko później znikło i czułem się okej następnie po koło półtora miesiąca od dnia zero dostałem małej opryszczki na ustach zaczęła szybko znikać bo smarowalem ja specjlanym kremem, gdy już można powiedzieć że znikła zrobił się maly strupek,przestałem smarować ale ale jednak wróciła z podwójną siłą była o wiele większa, do tego wezly chlonne po rzuchwa zrobily sie wielkie,teraz już jest już 2 miesiące i parę dni od dnia zero czuje ból nóg jak pisałem wcześniej,takie kucia i mięśnie  mi czasami jakby wibrowaly, trochę bolą mnie plecy w dole ale nie cały czas do tego mam jakieś dziwne czarne drzazgi pod paznokciem u rąk, jak zaznaczyłem zrobiłem test 4 generacji po równym miesiącu i wyszedł- teraz czekam już od wtorku na wynik testu po dwóch miesiącach, świruje? Czy to moja fobia, sam już nie wiem proszę o odpowiedź :( jaką jest szansa że test mógł się pomylić?

Offline deil

• Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: 12-Sty-2019, 20:29:25 »
Nie ma żadnej.

Offline Zyciewstrachu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 13-Sty-2019, 19:26:18 »
Kłucie w nogach, drętwienie, brak siły, bóle stawow. Miałem te wszystkie objawy, mimo żadnego ryzyka ja byłem juz pewny, wiedziałem ze to to, ze zaraziłem sie. Zrobiłem test po dwóch miesiącach i minus, ale ja nie wierzyłem. Poszedłem nawet do zakaźnika, pani w recepcji powiedziała ze nie moge z nim rozmawiać. A sama wymieniła wszystkie objawy które miałem i powiedziała, ze to wszystko dzieje sie głowie, uspokajała i zapewniała ze jestem zdrowy. Ludzie którzy tutaj Ci radzą naprawde wiedza co mówią ale rozumiem Cie przechodziłem to samo, nikt nie przekonał  mnie ze nie jestem zakażony dopóki sam w to nie uwierzyłem. A wtedy wszystkie objawy minęły. Gwarantuje Ci, nie zakaziles sie wirusem HIV. To w głowie jestes zakażony. Wysypki tez miał zapomniałem dodać. Internet ryje ci banie, opraw wynik w ramkę i patrz na niego kiedy przyjdzie ci do głowy zeby szukać przyczyn powstania nowej afty albo bólu gardła.

Offline Dzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 13-Sty-2019, 23:31:57 »
Dzięki za słowa otuchy,tyle że ja miałem tylko jeden po miesiącu zrobiony, poważnie się boję jutro powinny być wyniki od tego co po dwóch miesiącach  co zrobiłem, nie będę pewnie cała noc spał, czuje jak bolą mnie nogi i cały czas wibruja:( mam nadzieję że jutro będą już te wyniki, ze bedzie -,cały czas o tym myślę... pozdrawiam was

Offline deil

• Full Member
« Odpowiedź #10 dnia: 13-Sty-2019, 23:33:09 »
W sumie to, czemu tak bardzo się boisz HIV, że aż nie możesz zasnąć? Co tak Cie przeraża?

Offline Dzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 14-Sty-2019, 00:05:22 »
Tak boje sie tej choroby :( i że moje życie nie będzie takie jak wcześniej :(

Offline Niewiemnic35

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 14-Sty-2019, 00:11:30 »
Też miałem wynik ujemny po miesiącu a objawy HIV książkowe, stres tym iż wynik nie jest miarodajny i czekanie do dwunastego tygodnia powodował afty osłabienie wysypkę, ból gardła i mięśni ...po 13 tyg minus

Offline Dzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 14-Sty-2019, 00:16:14 »
Też miałeś tak że mięśnie u nóg tak jakby wibrowaly ? Nie wiem co się że mną dzieje strach mnie wykończył chyba :( dzięki za wsparcie, te forum naprawdę zasługuje na medal, wszyscy ludzie są tutaj wspaniali

Offline deil

• Full Member
« Odpowiedź #14 dnia: 14-Sty-2019, 00:20:50 »
HIV to nie choroba. Czemu ma zmienić się Twoje życie?
Przecież mając HIV nie zmienia się nic, tylko to, że musisz brać codziennie lekarstwa.

Mnóstwo ludzi codziennie, już do śmierci musi brać leki na wiele chorób.

Dlatego zastanawiam się, dlaczego boisz się HIV, co Cie tak w nim przeraża?

Przecież to nie rak, stwardnienie rozsiane, utrata wzroku, czy niepełnosprawność.
Ludzie niepełnosprawni cieszą się życiem, odnoszą sukcesy, realizują swoje marzenia.
Dlaczego w takim HIV tak Cie przeraża?