Autor Wątek: Ocena ryzyka +  (Przeczytany 347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czlopin

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
Ocena ryzyka +
« dnia: 13-Cze-2019, 12:21:08 »
Kontakt analny, ja strona bierna.
Facet +, teoretycznie niewykrywalny, na lekach
Wszedł we mnie bez prezerwatywy, chwilkę uprawialiśmy seks, powoli. Dopiero potem ubrał gumkę.
Ryzyko było, ale jak duże?

Offline b52

• Sr. Member
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Odp: Ocena ryzyka +
« Odpowiedź #1 dnia: 13-Cze-2019, 12:39:43 »
Kontakt analny, ja strona bierna.
Facet +, teoretycznie niewykrywalny, na lekach
Wszedł we mnie bez prezerwatywy, chwilkę uprawialiśmy seks, powoli. Dopiero potem ubrał gumkę.
Ryzyko było, ale jak duże?

nie żebym oceniał, ale po cholerę ciężką jak wiesz, że ktoś jest + dajesz się dy ...., zakazić się nieświadomie to oczywiście można ale świadomie to już nie kumam . No chyba, że przed nie wiedziałeś ...

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: 13-Cze-2019, 17:07:57 »
Jesli Byl niewykrywalny to ryzyka brak. Mimo to warto sie regularnie badać.
B52, za prezeprosaeniem ,***j tobie do tego jakie kto miał motywy. Nie ty jesteś od oceniania.
31/12/18
CD4 = 1388
VR = <30

Offline Czlopin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 13-Cze-2019, 17:22:28 »
Lucyfer, dziękuję bardzo za odpowiedź i podniesienie na duchu!!
Po prostu cały dzień nie daje mi to spokoju, aż zacząłem myślęć o pep.
Miejmy nadzieję, że faktycznie pep potrzebny nie jest

Offline b52

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: 13-Cze-2019, 17:48:37 »
B52, za prezeprosaeniem ,***j tobie do tego jakie kto miał motywy. Nie ty jesteś od oceniania.

owszem od oceniania nie ale od uwiadomienia komuś głupoty na własne życzenie tak czy Ci sie to podoba czy nie . Może dzieki temu następnym razem 3 razy pomysli zanim zrobi . I dzięki temu zaoszczędzi przynajmniej spokój ducha i brak stresu o zakażeniu i jego następstwach nie wspomnę . To nie forum dla zakochanych tylko tych co popełniają błędy, łacznie ze mną . A teraz banuj chłopie mam to gdzieś
« Ostatnia zmiana: 13-Cze-2019, 17:57:54 wysłana przez b52 »

Offline Czlopin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 13-Cze-2019, 18:16:13 »
Nie ma co banować. W porządku, jestem świadom jaką głupotę popełniłem. Tłumaczyć się nie będę, poniosła mnie chwila. Więc na pep sie nie piszę, zobaczymy za 3 tygodnie

Offline b52

• Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: 13-Cze-2019, 18:30:31 »
Nie ma co banować. W porządku, jestem świadom jaką głupotę popełniłem. Tłumaczyć się nie będę, poniosła mnie chwila. Więc na pep sie nie piszę, zobaczymy za 3 tygodnie

super, że masz tego świadomość, wiem ile stresu to kosztuje i dopiero po głębszych refleksjach uświadamiamy sobie jakie to może mieć konsekwencje dla siebie i bliskich . Ostro odpowiedziałem ale świadomie . Jak pisałem, przy nie wiedzy ok, zdarza się ale mając świadomość to skrajna głupota . Zawsze można później zakazić następną osobę i efekt kuli śniegowej gotowy . Testuj się chłopie po 3 tyg a później po 6 tyg od ryzyka

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: 13-Cze-2019, 19:44:12 »

owszem od oceniania nie ale od uwiadomienia komuś głupoty na własne życzenie tak czy Ci sie to podoba czy nie . Może dzieki temu następnym razem 3 razy pomysli zanim zrobi . I dzięki temu zaoszczędzi przynajmniej spokój ducha i brak stresu o zakażeniu i jego następstwach nie wspomnę . To nie forum dla zakochanych tylko tych co popełniają błędy, łacznie ze mną . A teraz banuj chłopie mam to gdzieś

Tak, forum dla ludzi którzy mają pytanie. Do wyrażania swoich własnych prywatnych opinii używaj innych form przekazu niż to forum. Jego życie i jego sprawa więc ***j Ci do tego. Dorosły jest i zna skutki, to że stopnia ryzyka nie znał to już inna brocha.
31/12/18
CD4 = 1388
VR = <30

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: 13-Cze-2019, 19:44:36 »

super, że masz tego świadomość, wiem ile stresu to kosztuje i dopiero po głębszych refleksjach uświadamiamy sobie jakie to może mieć konsekwencje dla siebie i bliskich . Ostro odpowiedziałem ale świadomie . Jak pisałem, przy nie wiedzy ok, zdarza się ale mając świadomość to skrajna głupota . Zawsze można później zakazić następną osobę i efekt kuli śniegowej gotowy . Testuj się chłopie po 3 tyg a później po 6 tyg od ryzyka

Ktoś tu chyba nie zna U=U.
31/12/18
CD4 = 1388
VR = <30

Offline b52

• Sr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: 13-Cze-2019, 20:08:45 »

jesteś pewny, że jego sprawa ? Jeżeli świadomie sie naraża na zakażenie to co będzie później ? W celibacie będzie żył ? Nie oceniam jego orientacji seksualnej, narodowości itp tylko skrajnie głupie zachowanie a jeżeli tego nie rozumiesz to cóż, mogę być równie uszczypliwy jak Ty, ale dzisiaj odpuszczę . Mam nadzieję, że przeczytasz ze zrozumieniem bo gdzie nie gdzie piszesz do rzeczy a nie od rzeczy

Tak, forum dla ludzi którzy mają pytanie. Do wyrażania swoich własnych prywatnych opinii używaj innych form przekazu niż to forum. Jego życie i jego sprawa więc ***j Ci do tego. Dorosły jest i zna skutki, to że stopnia ryzyka nie znał to już inna brocha.

Offline Czlopin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 13-Cze-2019, 20:22:15 »
Właśnie, jak z tą pewnością u=u? Wiele informacji nie znalazłem, a ja się obawiam o preejakulat który jako jedyny mógł trochę we mnie być. I czy ten dłuższy czas i ruchy nie zepsuły sprawy

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: 13-Cze-2019, 20:29:42 »
Bo wszystko jest po ANG. U=u  - wiremia niewykrywalna  czyli brak mozliwosci przeniesienia zakazenia. I wiremia niewykrywalna w badaniach okreslono na poziom mniej niz 200 sztuk.
31/12/18
CD4 = 1388
VR = <30

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #12 dnia: 14-Cze-2019, 02:45:10 »
U=U to pewna sprawa.
Tylko czy Ty masz pewnosc ze u niego wiremia jest niewykrywalna.
Bo to sa 2 rozne sprawy.