Autor Wątek: Jakieś pomysły?  (Przeczytany 3327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubaBob

• Jr. Member
  • **
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Odp: Jakieś pomysły?
« Odpowiedź #15 dnia: 26-Mar-2021, 11:30:17 »
Hej, narazie dmucham na zimne, ale jest poprawa. Zacząłem przyjmować flucofast, dostałem na 2miesiace. Narazie wszystkie objawy jak ręką odjąć.

Offline Julian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 26-Mar-2021, 23:24:11 »
Hey KubaBob,

Wyglada na to ze cala Apteke chumba przyjmujesz! Jezeli byles na antybiotychach to pamietaj ze jakies leki oslonowe powinnienes sobie zafundowac. Nie wiem na ile jestes wyjalowiony ale jak bedziesz rozmawial z jakims fajnym lekarzem to zapytaj czy mozez sobie zafundowac jakies probiotyki na odbudowanie flory bakteryjnej. Twoj organizm moze byc oslabiony i nie posiadac dobrych micro-organizmow i bakterii dlatego w najblizszym czasie staral bym sie na twoim miejscu uwazac z wlaszcza w publicznch miejscach. Fajnie ze po calej tej historii widzisz zmiany na lepsze :)

J.
Interesuje mnie nawiazanie kontaktu z osobami ktore interesuja sie nastepujacymi dziedzinami naukii, biologia molekuralna, biotechnologia, chemia w przemysle farmaceutycznym itd.

Offline dawid12345

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 27-Mar-2021, 23:35:33 »
Hej, narazie dmucham na zimne, ale jest poprawa. Zacząłem przyjmować flucofast, dostałem na 2miesiace. Narazie wszystkie objawy jak ręką odjąć.

Ciekaw jestem dalej twojej historii

Jaką bakterię ci w końcu wykryli? I jaki antybiotyk dostałeś?

Offline KubaBob

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 28-Mar-2021, 11:13:38 »
Hej, nie wykryli żadnej bakterii, A leukocyty z moczu wychodziły. Szczerze to chyba mi nie minie ten strach przed zakażeniem, albo czy czegoś nie złapałem poważnego.. Ale jak gadałem z lekarzem, skoro robiłem wszystkie badania w przedziale od 4-12tyg to mam się nie martwić, bo coś by wyszło. Na szczęście zaraz się trochę oderwe od tej świadomości bo wyjeżdżam do USA. Muszę porobić tylko wszystkie ząbki na Perfect, bo tam mega drogo :)

Offline dawid12345

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 29-Mar-2021, 23:49:18 »
Hej, nie wykryli żadnej bakterii, A leukocyty z moczu wychodziły. Szczerze to chyba mi nie minie ten strach przed zakażeniem, albo czy czegoś nie złapałem poważnego.. Ale jak gadałem z lekarzem, skoro robiłem wszystkie badania w przedziale od 4-12tyg to mam się nie martwić, bo coś by wyszło. Na szczęście zaraz się trochę oderwe od tej świadomości bo wyjeżdżam do USA. Muszę porobić tylko wszystkie ząbki na Perfect, bo tam mega drogo :)

Dziwne w sumie, dziwna sytuacja

No ale dobrze, że ci przeszło
Udanej podróży

Offline KubaBob

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: 30-Mar-2021, 22:47:27 »
Hej ha ;) stwierdziłem, ze porobie jeszcze wszystkie badania, jednak pieczenie cewy zostaje ze mną na dłużej, ciekawe czym zostałem poczestowany, skoro utrzymuje się to już jakieś pół roku ^^ jak biorę antybiotyk jest ok, przestaje i nie jest.

Offline KubaBob

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 07-Kwi-2021, 01:03:46 »
Dobry wieczór :)
Od 3dni budzę się w nocy zlany potem, dodatkowo wywalilo mi węzły chłonne, wyskakuje swedzaca wysypka.. czy jest możliwe, ze się zarazilem jednak HIV? Znów zacząłem panikować. Robiłem testy w 2-3labach w okresie od 21dni po sytuacji do 12tygodni, w między czasie miałem covida.. co ja mam ze sobą zrobić :(

Offline dawid12345

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 07-Kwi-2021, 11:37:28 »
Dobry wieczór :)
Od 3dni budzę się w nocy zlany potem, dodatkowo wywalilo mi węzły chłonne, wyskakuje swedzaca wysypka.. czy jest możliwe, ze się zarazilem jednak HIV? Znów zacząłem panikować. Robiłem testy w 2-3labach w okresie od 21dni po sytuacji do 12tygodni, w między czasie miałem covida.. co ja mam ze sobą zrobić :(

Jeśli nie miałeś ryzyka to nie, skoro poprzednie testy wyszły ujemne
Przy ostrej chorobie retrowirusowej wysypka jest nieswędząca

Może masz jakieś pasożyty?
Jak wyglądają te węzły, są twarde/miękkie? Przesuwalne? Bolą? Powiększone symetrycznie czy nie?

Offline KubaBob

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: 07-Kwi-2021, 23:16:35 »
Powiększone tylko z lewej strony, na karku i pod pachą.
Porobie jeszcze badania z moczu i z krwi, zobaczymy.. jak nic nie wyjdzie, to będzie widać, ze ten typ tak ma i został przekroczony magiczny LVL 30 lat życia.

Offline Julian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 08-Kwi-2021, 20:52:39 »
Moze idz do lekarza a najlepiej 2 niezależnych specjalistow. Moze jak ktos zerknie na twoje wyniki krwii to cos wiecej bedzie wiedzial na temat twjego aktualnego stanu zdrowia.
Interesuje mnie nawiazanie kontaktu z osobami ktore interesuja sie nastepujacymi dziedzinami naukii, biologia molekuralna, biotechnologia, chemia w przemysle farmaceutycznym itd.

Offline KubaBob

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: 03-Maj-2021, 23:39:02 »
Powiem wam, że umysł płata figle, badam się dalej i szukam dziury w całym co to takiego może mnie tam gryźć, doszło do sytuacji, ze wskoczylem na koleżankę bez gumiaka i już znowu stresik czuje, czy ona jest na 100% zdrowa i nie przytule żadnej bakteryjki. :D

Offline Julian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 15-Maj-2021, 19:24:55 »
Szkoda ze sie nie uczysz na wlasnych bledach, napewno niebawem cos zlapiesz i wtedy to dopiero bedzie jazda  ;D