FORUM > WSZYSTKO O LEKACH I LECZENIU

Lekarz, leczenie, Chorzów

(1/6) > >>

emas:
Czy ktoś ma przyjemność współpracować z dr Bieńkowskim? Bardzo niemiły lekarz,zero informacji na jakie badania mnie skierował, gdy usiłowałem mu powiedzieć co mi dolega i jaka jest sytuacja przerywał mi w połowie zdania, kilkukrotnie! szczególnie wtedy jak się dowiedział, że jestem pedałem, dało się to wyczuć niestety... Czy jest możliwość zmiany tego lekarza na innego w tej samej przychodni???? bede wdzieczny za odp.

Eliska:
Jasne, ze mozesz zmienic lekarza skoro z tym nie masz dobrego kontaktu.

guest519:
Najlepszy lekarz w Chorzowie, nie pozwolę złego zdania na niego powiedzieć!

emas:
jestes homosiem? mnie bardzo zimno potraktował, malo co sie odzywał tylko kiedy musiał... zero jakichkolwiek informacji co do badań, bardzo arogancki, nie mogłem dojść do słowa, bo mi przerywał, chciałem mu dać moją historie leczenia od początku do obecnej chwili z racji,że mam znikomą odporność od dziecka, ale jemu to nie potrzebne... a może on oczekuje ze mu w lape dam???

Klusia:
Miedzy zakaznikiem a pacjentem musi nawiązać się współpraca i zaufanie.(to moje zdanie)emas jeśli ci nie pasuje wyżej wymieniony lekarz zmień go-szukaj aż znajdziesz odpowiedniego zakaznika dla swojej osoby-jednak jesteś bardzo trudny w komunikacji,wiec może doktror którego miałeś przyjemność poznac nie jest taki zły jak Go opisałeś( sa tacy co uwazaja ze jest ok).No ale lekarzy jest pełno ,więc powodzenia w szukaniu :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej