HYDEPARK > OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ

Dziękuję

(1/1)

guest2142:
Drodzy forumowicze!

Mój pobyt tutaj się zakończył na dzień dzisiejszy... odebrałem wynik PCR - ujemny, nie wykryto. Jednakże chciałbym zostawić tutaj kilka słów. Na samym początku chcę podziękować wszystkim, którzy się wypowiadali w moim wątku i starali się mnie uspokoić i uświadomić. Rozumiem wasze poirytowanie gdy zadawałem pytania, miałem wątpliwości lub snułem dziwne teorie. Ale to tylko z jednego powodu - bo brak mi wiedzy na tym polu i zaufania do ludzi, którzy ją posiadają, mimo, że chciałem wam wierzyć, ale coś mi nie pozwalało. Wybaczcie. A mimo to ciągle się bałem, ale nie o siebie bo o rodzinę. Tego nie wspomniałem bo nie było to istotą problemu o który pytałem. Teraz wiem, że strach mnie sparaliżował. Nie mogłem spać, pracować, myśleć. A wszystko przez reaktywny test przesiewowy....Byłem zdrowy, nie czułem się źle, żadnych objawów, a tu reaktywny test....myśli miałem czarne. Bo nie potrafiłem tego zrozumieć. Jaka była przyczyna? Ponoć bardzo prozaiczna - suplement białkowy na około 2-3h przed badaniem lub infekcja (afta) - taką odpowiedź otrzymałem. Powiedziano mi również, że niekiedy nawet dieta wysokotłuszczowa potrafi namieszać. Cóż, kolejne testy wykluczyły zakażenie. Jestem spokojny już, ale wiem, że głowę miałem słabą. Ale to uczy człowieka, wiele. Wiem nad czym trzeba pracować. Raz jeszcze dziękuję wszystkim za wsparcie. Naprawdę robicie tutaj świetną robotę. Wasza wiedza i doświadczenie są imponujące. Życzę wszystkim dużo cierpliwości do takich jak ja! Trzymajcie się i nie dajcie się zwariować :)

Bez odbioru.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej