HYDEPARK > OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ

Raczej +

(1/3) > >>

Tomek777:
Witam jestem nowy na forum więc wypadało by się na początku przywitać a więc jestem Tomek mam 24 lata i wczoraj dowiedziałem się że mój partner został zdiagnozowany pozytywnie a wszystko zaczęło się od jego zapalenia migdałków które w połączeniu z wysoką gorączką i wysypka na całym ciele wzbudziły podejrzenia u lekarzy. Przetestowany 2 szybkimi testami pokazały wynik pozytywny jednak że w owym szpitalu którym leżał ich test laboratoryjny pokazał wynik negatywny co dało mi nadzieję na pomyłkę jednak szpital zlecił dla upewnienia test PCR który został wykonany w innym laboratorium wczoraj przyszedł wynik pozytywny .Teraz wracając do mnie jesteśmy w związku ponad rok i możemy sobie wzajemnie zaufać niestety nie badaliśmy się nigdy na HIV po całej sytuacji zakupiłem w Aptece szybki test który u mnie również dał wynik pozytywny ,na mój wynik laboratoryjny muszę zaczekać do środy .Od mniej więcej tygodnia nie jestem w stanie normalnie funkcjonować nie odczuwam głodu nie umiem spać i miewam częste ataki paniki .Za każde wasze słowo otuchy pytania z góry dziękuje postaram się również odpowiadać jak i zadawać pytania

Ben85:
Cześć, da sie z tym żyć. Do pogodzenia się potrzeba czasu, u mnie to trwalo do nie wykrywalnej wiremii.

Tomek777:
Ben85 dzieki za odpowiedź  .Mam pytanie czy udało się wam przejść w zdrowszy tryb odżywiania żucić nałogi ,jak jest z alkocholem przy przyjmowaniu tabletek ?, Trzeba na coś bardzo uważać będąc +, ?

Zejmann:

--- Cytat: Tomek777 w  07-Mar-2021, 15:41:45 ---Trzeba na coś bardzo uważać będąc +, ?

--- Koniec cytatu ---
Tak. Jest jedna rzecz na którą trzeba uważać. Nie wygadać się o zakażeniu nieodpowiednim osobom.

Lucyfer:

--- Cytat: Tomek777 w  07-Mar-2021, 15:41:45 ---Ben85 dzieki za odpowiedź  .Mam pytanie czy udało się wam przejść w zdrowszy tryb odżywiania żucić nałogi ,jak jest z alkocholem przy przyjmowaniu tabletek ?, Trzeba na coś bardzo uważać będąc +, ?

--- Koniec cytatu ---

Żyję jak żyłem wcześniej. A czasami nawet hmmm.. bardziej kolorowo :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej