HYDEPARK > POZNAJMY SIĘ

PORTAL RANDKOWO-SPOŁĘCZNOŚCIOWY

(1/3) > >>

Eliska:
Dzisiaj wystartowaliśmy z nowym portalem społecznościowym dla osób pozytywnych. Zapraszam do korzystania :) http://hivczat.eu/home/
Żeby przeglądać portal i profile trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem. Możesz utworzyć swój profil, korzystaj z ustawień prywatności gdzie Ty decydujesz co komu udostępnisz, wstawiać zdjęcia, filmy, komunikować się za pomocą wiadomości PW oraz komunikatora mesanger na prywatne rozmowy na żywo, zapraszać do grona znajomych, udostępnić. Możesz także sam zablokować użytkownika z którym nie chcesz utrzymywać kontaktu bo jest niemiły, spamuje Ci profil czy ubliża gdy dojdzie do nieporozumienia albo z innego powodu.
Nie ma konieczności podawania prawdziwych danych osobowych jak imię i nazwisko
 
Portal daje możliwość komentowania zdjęć i postów na liście aktywności jak i ich lajkowania, oceniania i głosowania.

Obecnie na portalu jest ponad 170 osób!
Portal społecznościowy PLUSIAK http://hivczat.eu/home/

Eliska:
Rejestracja poprzez email weryfikacyjny, ktory czesto wchodzi do spamu. Prosze sprawdzac spam.
Zarejestrowalo sie juz kilka osob :)

Eliska:
Jesli komus nie przyjdzie mail weryfikacyjny to pisac mi na priw. Zaakceptuje recznie konto. Co jakis czas zagladam czy wszystkie konta sa zweryfikowane.

guest1188:
Super pomysł ;)

Eliska:
Portal zmienił wygląd, ustawiłam też Prywatność profili. Każdy może decydować kto widzi Wasz profil. Za każdy dzień zalogowania na portaliku dochodzą serduszka. Widoczne są w Twoim profilu na dole. Serduszka można komuś wysłać z możliwością dołączenia treści. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej