Autor Wątek: Leukoplakia wlochata i cd4  (Przeczytany 1635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Leukoplakia wlochata i cd4
« dnia: 17-Lis-2021, 09:16:52 »
Bylem u panstwa na forum 10 miesiecy temu i pisalem ze zmiany z boku jezyka juz po paru tyg u mnie występują po kontakcie z prostytutka... Do dzis i wyglada to juz jak leukoplakia wlochata . Ostatni test na hiv wykonalem pol roku po kontakcie.
Ale od 4 miesiecy mam ciagle zmiany w jamie ustnej , chrosty pieczenie pekanie ust , zajady itp.
Pomyślałem ze zrobie sobie test na cd4 i wyszlo u mnie 430 :(  moze mi ktos pomoc? Zna jakiegos lekarza w krakowie kto nie powie mi ze po pol roku nie badamy sie juz na choroby weneryczne?
Jak mam zyc skoro wiem ze zmiany zaczely wystepowac po kontakcie z prostytutka :(

Offline kamil87

• Full Member
Odp: Leukoplakia wlochata i cd4
« Odpowiedź #1 dnia: 17-Lis-2021, 17:07:37 »
No bo pewnie się zaczęły.
W środowisku są miliony różnych bakterii, wirusów, pasożytów, grzybów itd.

Po prostu to nie hiv. A to forum o hiv.
Nie masz HIV i temat się wyczerpał.

Koniec.
Kropka.

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 17-Lis-2021, 19:32:23 »
Idź do dermatologa-wenerologa.
Tak jak napisał Kolega wyżej - HIV nie masz. I w tej kwestii koniec tematu.

Ale oczywiście jakiś inny prezencik mogła Ci pani "ofiarować".
W sumie to dziwi mnie, że przez taki okres czasu do lekarza nie poszedłeś. No ale ludzie robią o wiele mniej rozsądne rzeczy.

Offline noniewiem

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 17-Lis-2021, 19:42:09 »
Zgadzam się z przedmówcami. Też mam zmiany w jamie ustnej i cała masę innych objawów. Też myślałem że to hiv. Przeszedłem przez etap samo-diagnozy przez internet (najgorsze co może być) , wykonywanie badań na własną rękę (w tym cd4 Też) w końcu znalazłem dobrego lekarza (prywatnie) jedna wizyta i już wiem co mi jest - zaskoczę Cie ale to nie hiv. Zmiany w jamie ustnej (które Też mam) to efekt osłabienia organizmu (które może powodować mnóstwo chorób). Jak masz kasę i chcesz uwolnić psychikę to strzel jednego dnia test 4 generacj na przeciwciala i PCR najlepiej jakosciowy - ale to tak tylko dla spokoju psychiki i wydania kasy bo hiv to ty raczej nie masz. Piszę Ci o tym tylko dlatego, że wiem jak ja świrowałem na tym punkcie. Zaskoczę Cie ale są też inne choroby, które przenoszą się znacznie łatwiej niż hiv.

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: 17-Lis-2021, 20:16:44 »
Szkoda kasy na PCR jakościowy w tym przypadku. Nie było pepu, kolega nie jest też na prepie. Jakby np przyjmował stale profilaktykę przedekspozycyjną i byłby cień podejrzenia, że zakaził się mimo to (cholernie rzadkie), to wówczas PCR jakościowy jak najbardziej.
A ten typ testu ma wyższy wskaźnik fałszywych plusów trzeba pamiętać (średnio 1 na 100). Jaka by wtedy schiza się mogłaby się zacząć...

Przewlekła nerwica i hivfobia to też całkiem niemała szansa na taki stan CD4. Ale na mój gust to jakiś prezencik od prostytutki się przytrafił.

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 18-Lut-2022, 13:48:29 »
Bylem do w poradni chorob blony sluzowej najlepsi specjalisci w krk pokazuje wyniki cd4 i zmiany , pani dr po roku od ryzykownego kontaktu mowi mi zebym zrobil sb hiv rna, mozna zwariowac , poszedłem z wynikami do Pani Boron Kaczmarskiej znany specjalista hiv a ona tez zebym sb zrobil hiv rna. Zrobilem wyszedl wynik ujemny , pisze meila z wynikami do pani doktor a Pani mowi ze zna najlepszego dermatologa od hiv w Warszawie zebym sie do niej wybral, a ja przeciez mieszkam na poludniu Polski, napisalem tak do pani dr , odzewu nie ma ....
Pisalem do poradni Hiv jak mnie lekarze traktuja , nie maja pomyslu co mi dolega , i mowia zeby sie badac , a z poradni mi odpisali ze hiv combo nie musi wykryc wszystkich szczepow wirusa ale hiv rna " powinno " wykryc wirusa, ja pierdole... Ale mowia ze moze witamin nie mam...chyba kurwaaa zwariuje , jestem o krok od samobojstwa,

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: 18-Lut-2022, 14:07:36 »
Uspokój się, to na pewno nie hiv. Nie ma opcji. Combo nie reaguje, hiv rna nie reaguje. Ja bym patrzyl może w kierunku nowotworów

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 18-Lut-2022, 15:26:32 »
O dzieki , od prostytutki , zaczęły mi rosnac brodawki z boku jezyka, myslalem ze nowotwor nie moze byc zakazny, pozdrawiam,

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: 18-Lut-2022, 17:18:04 »
Sobie poczytaj o kancerogennych typach HPV.

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 18-Lut-2022, 18:47:24 »
No ale ja chodze do pordni chorob blony sluzowej i to oni widza seeetki zmian w jamie ustnej na tydzien moze, a jednak nie wyslali mnie na biopsje  bo to dla nich nie wygląda groźnie.  kazali mi sie badac na hiv combo przez pol roku ,  gdy pol roku minął nagle ,,zalecam panu zrobic sobie test na hiv RNA i prosze przyjsc w maju ....jest jakis test super Rna??? Moze w maju sie dowiem ze tak haha
Zwariowac mozna.... Nie mam sil ... przez tych lekarzy.... Bo dziesieciu lekarzy mowili ze zmiany widza ale sie tym nie zajmuja... Dla kazdego dermatologa najlepiej chodzic tylko z wysypką bo tylko na studiach chyba tego sie uczyl.... Dla kazdego zakaznika choroby weneryczne najduzej moga byc nie wykrywalne i koniec tematu ... I wysylaja na poradni chorob blony sluzowej .... A dla nich jednak temat hiv nawet po roku od kontaktu istnieje.....
Jak mam nie zwariowac skoro lekarze tak mnie traktuja...
Nie mowie ze to przyczyna hiv ale napewno weneryczna.
Pisze do poradni Hiv  a oni ze sa przypadki ze test nie wykryje... No ale nie napisza co robia jesi sa podejrzenia wśród zakaznikow... Periodontologow...

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #10 dnia: 18-Lut-2022, 18:52:42 »
Mogę ze swojej strony polecić Ci dr Joannę Kubicką. Świadomie wybrałem tego lekarza przy swoich problemach i naprawdę mi pomogła. Rozumiem, że jesteś z innej części Polski. Może jacyś inni członkowie forum pomogą.
Z drugiej strony, może warto wsiąść w auto czy pociąg i do tej Warszawy się doturlać. Dr Kubicka jest naprawdę niesamowitym lekarzem

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 18-Lut-2022, 20:05:40 »
Wszedzie pisali ze pani Boron Kaczmarska jest niesamowitym lekarzem , bardzo mila pani, ale wyslala mnie na hiv Rna po roku....350 zl za wizyte .. 400 zl hiv rna . No i co dalej? Nie pojade do warszawy na 15 min , bo zostane wyslany do poradni chorob blony sluzowej , nawet lekaz zakaznik bylem u niego i powiedzial zeb sobie poszedl do dermatologa

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 18-Lut-2022, 20:06:09 »
I tak w kółko

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #13 dnia: 18-Lut-2022, 21:30:30 »
Wizyta u dr Kubickiej jest za 150 zł. Zrobisz jak uważasz. Zyjemy niestety w Polsce

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 08-Mar-2022, 15:46:51 »
Ktos sie orientuje czy ten nowy typ hiv co pisza o nim od miesiaca jest wykrywalny przez testy hiv combo?