Autor Wątek: Test po 2 szczepieniach Pfizer (covid) oraz (Gardasil 9 HPV) oraz groprinosin  (Przeczytany 624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MartwieSieMocno

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Witam, około 7.01.2022 zaszczepiłem się 3cią dawką Pfizera przeciw Covid a 13.01.2022 Gardasilem 9 przeciw HPV. W międzyczasie brałem jeszcze przez 2 tygodnie groprionsin z polecenia dermatologa na moje świeżo wykryte kłykciny. Od sytuacji której się obawiam minęło już 4 miesiące.

Czy Waszym zdaniem mogę iść w piątek się zbadać, czy jest duża szansa na fałszywy pozytyw (tj. że test zareaguje)? Przyznam szczerze, że od wykrycia kłykcin obawiam się, że mogłem coś jeszcze złapać i cała sytuacja mnie mocno stresuje. Znając siebie słabo bym zniósł fałszywy pozytyw, podawanie swoich danych i czekanie na potwierdzenie WB. Już biorę leki przeciwlękowe i nasenne (od psychiatry).

Zastanawiam się czy iść w ten piątek czy może za tydzień a może jeszcze poczekać dłużej?

Jeśli ktoś ma doświadczenie z testowaniem i może coś doradzić będę bardzo wdzięczny

Offline Mycha

• Jr. Member
  • **
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Cóż, szczepionka może wpłynąć na wiarygodność testu. Test możesz zrobić, a gdy zareaguje to testy potwierdzenia wykluczy ewentualną pomyłkę testu przesiewowego. Mnie się tak zdarzyło, ale szczepionka nie była przyczyną.