Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ / Masaż erotyczny i moja hivfobia / Przestroga dla innych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fobik1996 dnia Dzisiaj o 09:47:49 »
Witajcie.  Chciałem się podzielić tutaj moją hivfobią, która narodziła się po wizycie na masażu erotycznym.. I chociaż wiesz, że nie miałeś ryzyka, przeczytałeś całe forum i wszyscy tutaj to potwierdzili, to i tak głowa robi swoje.. Zaczęło ok. 3 tygodnie po masażu. Zacząłem bardzo intensywnie o tym myśleć i rozmyślać, czy czasem "Pani" nie miała jakiś ranek albo nie miała na sobie pozostawionego czegoś po poprzednim kliencie, mimo że miała na sobie bieliznę i nie było kontaktu naszych miejsc intymnych. Im bardziej zacząłem o tym myśleć i przeglądać internet o objawach, tak stopniowo zaczęły się one pojawiać. Tak na marginesie, to niesamowite jak psychika może płatać nam figle i te objawy są spowodowane właśnie nią. po 4 tygodniach - nocne poty, opryszczka na ustach i afta w jamie ustne. po 5 tygodniach - kolejna afta na języku i 2 owrzodzenia na podniebieniu, potem doszedł katar i ból gardła. Wysypka? no ba, jakby mogło jej nie być, pojawiła się na brzuchu i na kończynach górnych( dla jasności, tak taka jak na zdjęciach osób zakażonych), w tym czasie, żeby was nie oszukać, jak z 2-3 noce przespałem całe i normalnie to wszystko, wybudzanie się co chwile, potworne problemy z zasnięciem(nie pomagały nawet proszki na sen, oczywiście jakies lekkie bez recepty). Praktycznie każda wolna chwila to było siedzenie i grzebanie w intrenecie o objawach i leczeniach, forum to całe przeczytałem, w Internecie chyba dużo mi nie zostało już. Po tych wszystkich pojawiających się objawach byłem pewny, że jakimś cudem sie zakazilem. Nie wytrzymałem dłużej tej presji i po 6 tygodniach i 4 dniach zrobiłem komplet badań , od przeciwciał HIV HCV Kiły itd itd po ilościowe PCR(Chyba tak sie nazywaja). właśnie odebrałem wyniki, oczywiście wszystkie ujemne bo jak mogło by być inaczej skoro nie miałem ŻADNEGO ryzyka, ale fobia to fobia, żadne argumenty nie docierają żę ryzyka brak, nawet od tak wspaniałych osób udzielających się tutaj i posiadających ogromną wiedzę na ten temat. Tutaj przy okazji chcę wam powiedzieć, że jesteście naprawdę świetnymi i bardzo dobrymi ludźmi, którzy robią mega robotę. Ja dzisiaj czuję się jakbym wygrał życie, minimum walkę z jakimś rakiem, nie mogę się doczekąc aż w konću prześpię cała noc bez rozmyśleń na tym :) i tutaj przekaz dla wszystkich, którzy uważają że "młodość ma swoje prawa" , że "kiedy jak nie teraz", nie warto chodzić do Pań z odlotów, roksy itd itd, nie warto wydać 200-300zł na chwile przyjemności, a potem nie spać po nocach i niszczyć sobie psychikę, lepiej żyć rozsądniej a spokojniej, uwierzcie mi wiem co mówię :) Trzymajcię się i na pewno będę odwiedział to forum co jakiś czas :) Pozdrawiam wszystkich plusów jak i minusów(i po mimo ze juz wiem, ze plus to nie wyrok, to niech minusy szanują go bardzo :)  )
2
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Czy możliwy "+"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LookRoss dnia Dzisiaj o 08:56:37 »
Bardziej polecam szybki test z palca. Możesz go wykonać także w PKD, jak masz jakąś fobię na punkcie ukłucia to sobie kup własny nakłuwacz.
Taki test jest 3 generacji. Ze śliny są mniej czułe.
3
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Czy możliwy "+"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zywiol dnia Dzisiaj o 08:06:41 »
Czyli test ze śliny całkowicie bez sensu, mimo że producenci informują o ponad 90% skutecznosci? Jeżeli chodzi o ropień odbytu to na kilku stronach tak przeczytałem, że to pierwsze objawy HIV, że atakuje zazwyczaj ludzi z obniżoną odpornością.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi i dobre rady
4
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Czy możliwy "+"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wojciech1211 dnia 20-Sty-2022, 23:26:46 »
Zgadzam się. Dosadnie ale słusznie
5
INFORMACJE O HIV/AIDS I KOMENTOWANIE WYDARZEŃ / Odp: Lekcja o HIV/AIDS w polskiej szkole
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kroniki89 dnia 20-Sty-2022, 23:16:55 »
Rece opadają  :-[
6
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Czy możliwy "+"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kroniki89 dnia 20-Sty-2022, 23:15:38 »
Ze sliny to se mozesz wymaz na bakterie zrobic nie test na hiv. Z tym ropniem odbytu pojechałeś. Gdzies taki objaw wyczytał? Bo ja nigdy sie z takim czymś nie spotkałem  xd
7
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Pomoc w ocenie ryzyka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BuenaIdea dnia 20-Sty-2022, 22:54:29 »
Był przypadek na forum pamiętam, jak dziewczyna się zaraziła HIV  a mówiła że robiła tylko oral bez finału w ustach. Może był tylko preejakulat. Widocznie musiał mieć dużą wiremie. Więc ryzyko jakieś jest.
8
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Czy możliwy "+"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zywiol dnia 20-Sty-2022, 22:51:09 »
Zrobię dwa ze śliny od innych producentów. Jak wyjdą pozytywy to tak czy siak będę musiał wziąć mocne leki przeciwlękowe i udać się do PDR. Jeśli oba wyjdą minusy to mam nadzieję, że będzie to mocne potwierdzenie na minus.
Ogólnie cały czas czuje się dobrze, jedynie martwi mnie ten ropień, że to wystąpił jako objaw...
9
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Czy możliwy "+"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BuenaIdea dnia 20-Sty-2022, 22:48:39 »
Zrób z żyły. Bo będziesz się nakręcał po teście że śliny.
10
INFORMACJE O HIV/AIDS I KOMENTOWANIE WYDARZEŃ / Lekcja o HIV/AIDS w polskiej szkole
« Ostatnia wiadomość wysłana przez independence dnia 20-Sty-2022, 21:32:42 »
W polskiej szkole (Czarnka) bez zmian  :)

Scenariusz lekcji o HIV/AIDS - https://zpe.gov.pl/b/aids-i-hiv/PmjKzQk8z - w skrócie: pomieszane pojęcia HIV i AIDS i stwierdzenie, że większość zakażonych wcześniej czy później umiera na AIDS, a wszystko dlatego, że lekcja oparta na jakże aktualnym:

Ilustrowanym informatorze o HIV i AIDS. AIDS & TY, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 1993. Jest to broszura, nie ma autora, przełożył Piotr Bielawski
Strony: [1] 2 ... 10