Autor Wątek: przedluzajaca sie choroba  (Przeczytany 1332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosc8881

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
przedluzajaca sie choroba
« dnia: 15-Wrz-2021, 22:19:09 »
Hej. Przegladajac forum zauwazylem wiele watkow z takimi samymi objawami (wiem, to znienawidzone slowo na forum). Chodzi o objawy grypopodobne, chroniczne zmeczenie, brak apetytu, problemy jelitowe trwające miesiacami, zaburzenia snu (budzenie sie noc w noc po 2-3 godz. snu), afty, dretwienia, bole kregoslupa, ogolna apatia itp. Wyniki testow ujemne. Czy jest ktoś kto nadal z tym walczy, czy może udało sie szczęśliwie zakonczyc komus taka batalie?

Offline nike2018

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
Odp: przedluzajaca sie choroba
« Odpowiedź #1 dnia: 21-Paź-2021, 17:51:17 »
Idź do lekarza psychiatry, skoro masz zaburzenia snu.
la vida es un viaje.

Offline Gosc8881

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21-Paź-2021, 19:02:56 »
Chodzę. Mimo to objawy somatyczne nie ustępują, a wręcz się pogłębiają. Wiem, że forum nie jest do diagnozowania dlatego pytam tylko, czy ktoś boryka się nadal z czymś podobnym i ma jakieś rady? Śledząc forum można przeczytać mnóstwo postów z podobnymi objawami, ciężko uwierzyć że każdy jest fobikiem i ma identyczne symptomy ze strony całego organizmu. Z góry dzięki!

Offline Wojciech1211

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: 21-Paź-2021, 20:59:55 »
Miałem dwa razy taką "chorobę". Dwukrotnie przeszła, gdy po minięciu odpowiedniego okienka odebrałem ujemny wynik testu 4generacji. Wyzdrowiałem szybko.

Ale - moim zdaniem część takich dłuższych infekcji jakie opisujesz może wynikać z rożnego rodzaju zakażeń. Jest ogrom podtypów HPV, jest chlamydia, HSV, mononukleoza (nomen omen choroba pocałunków), plus wiele innych bakterii i wirusów które krążą w świecie

Offline Gosc8881

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22-Paź-2021, 17:26:30 »
Dzięki za odpowiedzi. Wyniki testów 2 razy wykluczyły hiv (robione po odpowiednim czasie) i nie zamierzam powtarzać-rozumiem, że to nie to. Jednak objawy się nasilają, więc jakieś cholerstwo na pewno się przyplątało. Na forum jest wiele wątków z takimi samymi symptomami więc jeśli ktoś coś u siebie znalazł, bardzo proszę o info. Dzięki!

Offline kroniki89

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 23-Paź-2021, 08:02:00 »
Moze brak jakichś witamin. Hpv nie daje takich objawow bo albo noe daje zadnych i jest sie nosicielem albo klykciny sie pokaza