Autor Wątek: Leukoplakia wlochata i cd4  (Przeczytany 476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bolek11

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Leukoplakia wlochata i cd4
« dnia: 17-Lis-2021, 09:16:52 »
Bylem u panstwa na forum 10 miesiecy temu i pisalem ze zmiany z boku jezyka juz po paru tyg u mnie występują po kontakcie z prostytutka... Do dzis i wyglada to juz jak leukoplakia wlochata . Ostatni test na hiv wykonalem pol roku po kontakcie.
Ale od 4 miesiecy mam ciagle zmiany w jamie ustnej , chrosty pieczenie pekanie ust , zajady itp.
Pomyślałem ze zrobie sobie test na cd4 i wyszlo u mnie 430 :(  moze mi ktos pomoc? Zna jakiegos lekarza w krakowie kto nie powie mi ze po pol roku nie badamy sie juz na choroby weneryczne?
Jak mam zyc skoro wiem ze zmiany zaczely wystepowac po kontakcie z prostytutka :(

Offline kamil87

• Full Member
Odp: Leukoplakia wlochata i cd4
« Odpowiedź #1 dnia: 17-Lis-2021, 17:07:37 »
No bo pewnie się zaczęły.
W środowisku są miliony różnych bakterii, wirusów, pasożytów, grzybów itd.

Po prostu to nie hiv. A to forum o hiv.
Nie masz HIV i temat się wyczerpał.

Koniec.
Kropka.

Offline Wojciech1211

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 17-Lis-2021, 19:32:23 »
Idź do dermatologa-wenerologa.
Tak jak napisał Kolega wyżej - HIV nie masz. I w tej kwestii koniec tematu.

Ale oczywiście jakiś inny prezencik mogła Ci pani "ofiarować".
W sumie to dziwi mnie, że przez taki okres czasu do lekarza nie poszedłeś. No ale ludzie robią o wiele mniej rozsądne rzeczy.

Offline noniewiem

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 17-Lis-2021, 19:42:09 »
Zgadzam się z przedmówcami. Też mam zmiany w jamie ustnej i cała masę innych objawów. Też myślałem że to hiv. Przeszedłem przez etap samo-diagnozy przez internet (najgorsze co może być) , wykonywanie badań na własną rękę (w tym cd4 Też) w końcu znalazłem dobrego lekarza (prywatnie) jedna wizyta i już wiem co mi jest - zaskoczę Cie ale to nie hiv. Zmiany w jamie ustnej (które Też mam) to efekt osłabienia organizmu (które może powodować mnóstwo chorób). Jak masz kasę i chcesz uwolnić psychikę to strzel jednego dnia test 4 generacj na przeciwciala i PCR najlepiej jakosciowy - ale to tak tylko dla spokoju psychiki i wydania kasy bo hiv to ty raczej nie masz. Piszę Ci o tym tylko dlatego, że wiem jak ja świrowałem na tym punkcie. Zaskoczę Cie ale są też inne choroby, które przenoszą się znacznie łatwiej niż hiv.

Offline Wojciech1211

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 17-Lis-2021, 20:16:44 »
Szkoda kasy na PCR jakościowy w tym przypadku. Nie było pepu, kolega nie jest też na prepie. Jakby np przyjmował stale profilaktykę przedekspozycyjną i byłby cień podejrzenia, że zakaził się mimo to (cholernie rzadkie), to wówczas PCR jakościowy jak najbardziej.
A ten typ testu ma wyższy wskaźnik fałszywych plusów trzeba pamiętać (średnio 1 na 100). Jaka by wtedy schiza się mogłaby się zacząć...

Przewlekła nerwica i hivfobia to też całkiem niemała szansa na taki stan CD4. Ale na mój gust to jakiś prezencik od prostytutki się przytrafił.