Autor Wątek: Wiarygodność wyniku w dniu 19  (Przeczytany 792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anderson1992

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Wiarygodność wyniku w dniu 19
« dnia: 06-Gru-2021, 19:12:42 »
Robiłem minetke prostytutce.

Wytrzymalem 19 dni.

Cały pakiet na wszystkie wenerki ujemny .

Jak duża wiarygodność wyników ?
Zrobię na dniach ponownie cały pakiet będzie już 2,5 miecha od zdarzenia.

Dobrze że rokse zamknęli...

Offline Anderson1992

• Newbie
  • *
Odp: Wiarygodność wyniku w dniu 19
« Odpowiedź #1 dnia: 06-Gru-2021, 19:14:01 »
Oczywiście pytam o HIV.

Czy jest sens ponownego wywalania hajsu ?
Czy mogę je już wyniki uznać za wykluczające wenerki?

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: 06-Gru-2021, 21:39:32 »
Co do minetki - przytoczę swoją wcześniejszą wypowiedź w innym wątku:
There are no documented of HIV being transmitted between partners through cunnilingus (oral-vaginal sex). (Healthline.com)

There have been very few reports of possible HIV transmission through cunnilingus (oral sex performed on a woman). It is biologically possible that HIV could be passed on through an HIV-negative person performing oral sex on a woman living with HIV, but this is considered to be low risk. (Aidsmap)
Co do aidsmap - słyszałem o 2 przypadkach raportowanych, gdzie drogą zakażenia miał być seks oralny wykonywany na kobiecie. Jednak nie są one uznawane za wiarygodne.

Kilka autorytetów, których zdanie w tej kwestii poznałem, wyklucza w ogóle możliwość zakażenia przy takiej formie kontaktu seksualnego. Tak więc pierwsza sprawa naświetlona.

Druga kwestia - wiarygodność testu po 19 dniach. Jest naprawdę wysoka. Antygen p24, który wykrywa test IV generacji (obok przeciwciał) osiąga zazwyczaj poziomy wykrywalne dla testów już w 7-8 dniu po zakażeniu. Niemniej, wszyscy znani mi producenci testów zakładają ok. 20-21 dni aby test był w pełni wiarygodny. Polskie wytyczne zakładają 6 tygodni od ekspozycji, angielskie 4 tygodnie.

Tak więc - możesz spać spokojnie. Twój seks jeśli nawet niósł za sobą ryzyko, to czysto teoretyczne, którego nikt nie udowodnił i zaraportował.  Po drugie test IV generacji po 19 dniach jest już naprawdę mocno wiarygodny.

Jeśli chcesz już wszystko lege artis, to wybierz sobie zgodnie z którą wytyczną chcesz być zgodny - producentów, polską czy angielską. Ale nie znam takiej sytuacji aby test ujemny, wykonany po 3 tygodniach, zamienił się później w plusa.

Offline Anderson1992

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 07-Gru-2021, 02:18:24 »
Dzięki.

Offline Anderson1992

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 13-Sty-2022, 13:01:30 »
Elo. Fobie wróciły.

Od tamtej pory zero objawów itp.

Iść wydać te 40 zł i mieć spokój ? Czy wg zasad WHO jest napewno HIV - ?

Szkoda mi hajsu, przy okazji też muszę wkońcu poogarniać głowę i jebać tą HIV fobie. Bo pisząc te chore fobie  dla zdrowego człowieka z głową a HIV+ mogą być przykre i irytujące.

Czy mógłby się jakiś specjalista wypowiedzieć? Czy jest to już test wykluczający po 19 dniach? Uzytkowniczka "eliska" wręcz wrzucała dane ze test po 8-9 dniach już może dać pewność...

Co człowiek to lekarz...

PS: jeba* pseudo pandemie. To te dziady z doliny krzemowej, masoni, iluminaci, tworzą te zarazy żeby człowiek nie mógł być wolny. Bóg was osądzi! gATES, fAUCI , dASHAK , I sHWAB.

Z małych liter bo to nie ludzie.

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 13-Sty-2022, 14:18:55 »
Powstrzymaj się w przyszłości od pisania głupot. Ostrzeżenie będzie tylko raz. Następnym razem ban.

Offline Anderson1992

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 13-Sty-2022, 18:47:25 »
Przepraszam. Pytanie do Ciebie zejman bo masz moderatora . Czy według Ciebie test w dniu 19 mogę uznać za ostateczny ?

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
« Odpowiedź #7 dnia: 13-Sty-2022, 19:05:24 »
Test rozstrzygający jest po 6 tygodniach. Po 19 dniach może dawać realną nadzieję na minus, jeśli wyjdzie ujemny.

Offline Anderson1992

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 13-Sty-2022, 20:12:47 »
Po 19 dniach mam pewny minus z lab.

Czyli ten minus po 19 dniach jeszcze nie rozstrzyga...