Autor Wątek: Depilacja  (Przeczytany 816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chosek

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Depilacja
« dnia: 23-Gru-2021, 07:29:37 »
Witam
Mam pytanie odnosnie depilacji dzień przed wizytą u prostytutki.Spytam rowniez o ryzyko gdy ja ja chwile piescilem oralnie. Stosunek w prezerwatywie.Nie pekla ani nie spadła.

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
Odp: Depilacja
« Odpowiedź #1 dnia: 23-Gru-2021, 11:50:51 »
Rany muszą byc otwarte i głębokie. U Ciebie były zasklepione. To raz. Dwa - cunnilingus. Ryzyko teoretyczne. Istnieją dwa raporty, wedle ktorych ktoś sie kiedyś tak zakaził. Ale nie są uważane za w pełni wiarygodne. Tak więc pierwszym polskim precedensem nie będziesz.

Podsumowujac - brak ryzyka.

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 23-Gru-2021, 16:54:45 »
Dziękuję za odpowiedź,bo juz sie nakrecalem.Wiem jak bylo a juz szukam,a moze tak a moze inaczej.
Jeszcze raz dziękuję

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 26-Gru-2021, 11:23:31 »
No i zaczęło się myślenie.Mogę jeszcze spytać o oblużnienie prezerwatywy i obsunięcie do połowy członka?Nie dokonczyłem bo zrezygnowałem, może też wpływ trochę alkoholu, Czy jak czubek i trochę powyżej był osłonięty to jest ok? Czy przy zdejmowaniu prezerwatywy dotknięcie palcami czlonka (wiadomo napewno trochę śluzu na gumce zostało) Czy to ryzyko? Dzwoniłem na infolinie i uspokajała mnie taka miła Pani...Co sądzicie.Wy wiecie bardzo dużo na te tematy....

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: 26-Gru-2021, 13:02:27 »
Zsunięcie prezerwatywy do połowy członka nie wystarczy. Musisz odsłonić wewnętrzną warstwę pod napletkiem, cewkę i żołądź. Jeśliby do tego doszło, prezerwatywa by spadła zupełnie.

Śladowe ilości kobiecego śluzu, tak jak opisujesz to w przypadku ściagania prezerwatywy, nie są uznawane za istotną dawkę materiału zakaźnego, który jest konieczny do transmisji wirusa.

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 03-Sty-2022, 14:20:05 »
Czy w mojej sytuacji, przypomnę sex oralny, sex w prezerwatywie (troszkę się zsuneła , ale tak do połowy członka) muszę robić test?
Miałem robiony test około 6 mcy temu. Czy kraj gdzie owa sytuacja miała miejsce ma znaczenie?
Różne są szacunki ryzyka- kraj o wysokim dochodzie 0,04%, o niskim dochodzie 0,38%- duża różnica,o co w tym biega?

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
« Odpowiedź #6 dnia: 03-Sty-2022, 18:07:48 »
Do stałeś już odpowiedź na temat ryzyka.

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 10-Sty-2022, 17:06:28 »
Wykonalem dzis test Combo Ag/Ab ,po 4 tygodniach od ryzyka. Wynik ujemny.Czy to sie zmieni,czy mozna uznac za wiarygodny ten wynik?

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: 10-Sty-2022, 22:50:01 »
Wynik się nie zmieni. Polskie wytyczne mówią o 6 tygodniach, angielskie o 28 dniach od dnia zero. Ale w praktyce nikt nie widział aby test po 21 dniach się zmienił (wyjątek - pep i prep)

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 11-Sty-2022, 11:01:28 »
Dziękuje ci za wyczerpujące odpowiedzi . :)