Autor Wątek: Biegunka i wysypka po 5 latach  (Przeczytany 615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Max

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Biegunka i wysypka po 5 latach
« dnia: 28-Gru-2021, 08:31:40 »
w 2016 roku przez okolo 6 miesięcy byłem z dziewczyna, ktora prawdopodobnie byla zarażona "chlamydia" uskarżała się na ból w podbrzuszu , kiedys po miłości francuskiej miałem zapalenie gardła które minęło po około tygodniu , kochalismy sie bez zabezpieczenia...... po naszym rozejściu po okolo 3 miesiącach miałem zapalenie pęcherza moczowego, dostałem antybiotyk i przeszło...  od okolo roku mam stolce tłuszczowe i obfite gazy   i zauważyłem na brzuchu kilka plamek czerwonawych które stale sie utrzymują( 4-5 plam )od kilku miesięcy, po nowym roku mam mieć test... naczytałem sie i stresuje sie tą sytuacja ..Czy to moze być  wirus HIV?? ..... jak wyglada biegunka w przebiegu wirusa HIV ? i jak to jest z wysypka ?? duzo czytam po necie a tam sa rozne czasem sprzeczne informacje ....
« Ostatnia zmiana: 28-Gru-2021, 08:45:25 wysłana przez Max »

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Odp: Biegunka i wysypka po 5 latach
« Odpowiedź #1 dnia: 28-Gru-2021, 10:47:25 »
Nie ma czegoś takiego jak przebieg wirusa HIV.

W trakcie ostrej choroby retrowirusowej u części zakażonych może wystąpić wysypka grudkowo-plamista. Najczęściej nie towarzyszy jej świąd.

Ale trzeba pamiętać, że HIV nie diagnozuje się objawami. Myślę, że nie ma sensu czekać do Nowego Roku. Lepiej udać się do PKD czy jakiegoś prywatnego labu i mieć wynik spokojnie przed Sylwestrem. Nie ma co odwlekać