Autor Wątek: Sex oralny, analny - ryzyko zakażenia HIV  (Przeczytany 644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edredon

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Sex oralny, analny - ryzyko zakażenia HIV
« dnia: 08-Sty-2022, 19:41:53 »
Hej szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie natrafiłem na to forum.
Szukałem odpowiedzi w celu oceny ryzyka zakażenka HIV w związku z podjętą aktywnością sexualną i jak na razie nie umiem nic sensownego wyszukać. Jasne za 14 dni zrobię test dla pewności. Jasne, że ryzyko zawsze jest, ale bywa większe lub mniejsze.
Unikam sexu, ale czasami coś mi uderza do głowy i się zapominam.
W piątek spotkałem się na sex z nieznanym facetem (twierdzi, że jest zdrowy, ale wiecie jak to jest). Było całowanie, kontakt ze śliną, krwi nie wyczułem, więc tu doczytałem, że ryzyko minimalne
Martwi mnie jednak sex oralny, to ja byłem pieszczony, sam nie pieściłem penisa, więc kontaktu z wydzieliną typu sperma nie było. Czy tutaj ryzyko jest duże?
Martwi mnie też sex analny, użyłem prezerwatywy i żelu (obie Durexu), nie wiem czy dobrze rozsmarowałem żel, penis ciężko wchodził, w sumie to nie wykonałem zbyt wielu ruchów, nie było wysuwania penisa i ponownego wkladania, bo szybko doszło do ejakulacji w prezerwatywie.
Wyjmując penisa prezerwatywa została w środku, po jej wyjęciu była zabrudzona kałem, na penisie nie widziałem śladów kału (dałoby się to chyba wyczuć, chyba że.......), brak śladów kału na penisie pozwala mi myśleć, że prezerwatywa nie pękła. Tym nie mniej martwię się i zastanawiam się na ile moje zachowania podczas tego spotkania mogą skończyć się zarażeniem HIV jeśli druga strona była pozytywna. Czyw takiej sytuacji ryzyko jest duże?
Niestety weekend nastał, infolinia czynna w piątki do 16, poradnia też nieczynna, ewentaulne prady lekarzy on line też niedostępne w weekend, może warto by było pomyśleć o PEP, tyle, że w poniedziałek od kontaktu miną 72 godz.  ::)

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
Odp: Sex oralny, analny - ryzyko zakażenia HIV
« Odpowiedź #1 dnia: 08-Sty-2022, 20:44:40 »
Brak ryzyka. Zanim zadasz pytanie przeczytaj o ryzykownych zachowaniach.