Autor Wątek: Fobia ? Bardzo prosze o porade  (Przeczytany 870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joseph1990

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Fobia ? Bardzo prosze o porade
« dnia: 12-Sty-2022, 10:30:45 »
Witajcie , 17 grudnia mialem sex oralny i waginalny z ukrainska prostytutka ..
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak teraz tego załuje ..
Wszystko trwało krótko , moze 5 min  , wszystko działo się w zabezpieczeniu .. lecz mam pewne obawy poniewaz ona przyniosła i zakladala prezerwatywe , nie mam wiec pewnosci z jakiego byla zrodla ..dodam ze bylem pod wplywem alko  ale kontaktowalem ..
Najgorsze dopiero nadeszlo za 2-3 dni zaczalem uswiadamiac sobie ze przeciez moglem cos zlapac a przede wszystki hiv ..
2 dni po calej sytuacji gorączka 37,4 ból gardła .. byłem u lekarza dał mi antybiotyk na 6 dni
Jako ze domownicy byli rowniez chorzy postanowilem nie popadac w paranoje bo przeciez  i ja moglem zachorowac ..
Po antybiotyku jeszcze gorzej .. oczywiscie przegladanie calego neta o objawach HIV itp , dostałem białego nalotu na języku , temp utzymywała sie okolo tydz czasu max 37,4.
Teraz wyskoczyla mi opryszczka w kącikach ust , schudłem przez 3 tyg prawie 3 kg ale nie wiem czy to nie jest od stresu związanego z ta cała sytuacja  ? Oddaje mocz co chwile  , suchosc w ustach ..
Bardzo proszę o zrozumienie i  o poradę , czy wystapilo ryzyko ?
Powinienem zrobic test ? Nie ukrywam , ze wolalbym tego nie robic
Prosze o porady / pozdrawiam

Offline Chosek

• Newbie
  • *
Odp: Fobia ? Bardzo prosze o porade
« Odpowiedź #1 dnia: 12-Sty-2022, 11:19:06 »
Cześć. Po pierwsze nie panikuj, poczytaj forum, ja też byłem w tej sytuacji. Każdy ci napisze -była gumka-brak ryzyka. Kontaktowałes więc wiesz czy gumka pękła czy spadła, nic takiego nie zaszło, więc spokojnie HIV nie złapałeś, mózg ci bedzie płatał figle, ale nie wkręcaj się.
Poczytaj posty ludzi którzy na tym forum naprawdę wiedzą co piszą....

Offline Joseph1990

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 12-Sty-2022, 11:32:40 »
Dzięki Chosek za dobre słowa , przewalilem juz prawie całe forum i z tego co wywnioskowałem ryzyko jest u minimalne lub jest jego brak , kontaktowałem .. gumka cała sam sciagnalem .. gdyby sie zsunela bądz strzelila to wiedziałbym o tym ..
Lecz z tyłu głowy nadal pozostaje starach
Nie wiem co mnie pokusiło  , zle sie z tym psychicznie czuje , aczkolwiek troche wyluzowalem czytajac forum ..

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 12-Sty-2022, 11:57:50 »
Nie ty pierwszy i nie ostatni. Miałeś gumkę ryzyka brak. Nie katuj się , sex w zabezpieczeniu był? Był!! Więc nie myśl. Bo wiem co przechodzisz i niepotrzebnie.

Offline Joseph1990

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 12-Sty-2022, 12:28:00 »
Dziękuje , dobre słowa naprawde pomagają.
Mam jeszcze jedno pytanie , jako ze jestem honorowym dawcą krwi mam teraz niechęc do oddawania krwi czy aby nikogo nie narazic na niebezpieczenstwo.
Czytalem o oknach serologicznych itp ..
Czy myslisz ze mogę za 3-4 mies oddac krew bez obaw ze kogos naraze ?
Zanim przetoczą krew badaja ją pod kątem Hiv HcV itp ..

Offline Chosek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 12-Sty-2022, 13:08:54 »
Tak się składa że też oddaje krew. Nie miałeś tak naprawdę ryzykownego kontaktu, moim skromnym zdaniem mozesz oddać krew. Krew jest badana.
Jeżeli już tak bardzo chcesz ( a myślę że nie musisz) to możesz dla świętego spokoju wykonać test. Ja zrobiłem w diagnostyce test IV generacji "Combo" . jest wiarygodny po 21 dniach od kontaktu, co można również wyczytać z forum w dziale "testy", ale to tak żeby głowę uspokoić, ty nie musisz bo brak było ryzyka.

Offline Joseph1990

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 14-Lut-2022, 09:07:44 »
Witajcie , wracam bo głowa nie daje mi spokoju , przyznaje się -jestem fobikiem.
Byłem w sobote zrobic test w PKD poniewaz zauwazylem u siebie nietypowe zmiany wewnątrz ust na policzkach i na ustach , liczne białe grudki które się powiększaja (podobne troche do tych "plamek Fordyce'a" wariuje troche bo nigdy wczesniej tego nie mialem a pojawilo się to chwile po tej mojej sytuacji..

Konsultant w PDK - bardzo mily czlowiek zrobil mi test szybki w PKD - 8 tyg po domniemanym ryzyku - wyszedł ujemny "Test nie zareagował " Pan powiedzial ze jakby cos mialo sie dziac to test prawdopodobnie by juz zareagował ,
Przekazałem Panu wszystko jak wygladalo moje ryzyko , w jego ocenie "raczej nie powinieniem się martwic , test szybki w moim przypadku jest pewny na 90 %.
Lecz tak czytalem i w PKD test szybki robią z "palca "  Mi pobrano tylko krew ze zgięcia łokciowego do jednej próbowki i tak sie zastanawiam czy faktycznie zrobili ten szybki test ? Moze tylko dla mojego spokoju tak powiedzieli a testu nei zrobili bo widział Pan ,że jestem mocno przejęty ?
Bardzo prosze powiedzcie co o tym myślicie , tak wiem że konsultant w PKD posiada wiedze na ten temat  ale głowa nie daje spokoju , jakoś lepiej robi się na duchu jak można z kimś o tym porozmawiać ..
Proszę powiedzcie co o tym wszsytki myślicie ..
Serdecznie pozdrawiam.
P.S dodam jeszcze ,że za tydzien idę odebrac wyniki testu laboratoryjnego.

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: 14-Lut-2022, 11:42:46 »
Dla wiarygodności tego szybkiego testu to nawet lepiej że krew została pobrana ze zgięcia łokciowego;)
Będzie dobrze

Offline Joseph1990

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 14-Lut-2022, 12:12:06 »
Wojciech , dziękuje bardzo za odp ,
Nurtuje mnie jedna kwestia .. Pani pobrała tak jakby jedną próbkę  ( 1 strzykawka)
Możliwe ze do szybkiego testu wkorzystali tą krew i tą samą wyślą do laboratiorum na badania ?
Proszę wybaczyc moje pytania , może dla niektórych wydają się głupie ale naprawde sram po gaciach ..
Gdyby nie te syfy jakies w jamie ustnej byłbym duzo spokojniejszy ..
Ale niestety stało się , tego juz nie cofne ..
Dochodzą tutaj mega wyrzuty sumienia ,że zdradziłem swoją kobietę ..
8 tyg w mega stresie ..gdyby to tylko chodziło o mnie to bym sie może tak nei stresował , lecz dochodzi tutaj strach o rodzinę ..
Biłem się już z myślami czy pryznać się do wszsytkiego , ale wiem że to zakończyło by to moje małżeństwo .. sam juz nie wiem co robić ..

Offline Kasjoooo2

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 15-Lut-2022, 17:06:47 »
Jestem w tej samej sytuacji co tty ukraińska prostytutka tylko brak penetracji, i tylko minetka w jej strone  :-[ głupota straszna do tego alkohol i narkotyki nigdy więcej, rozumiem Cię i wiem przez co przechodzis:(