HYDEPARK > OGŁOSZENIA

Poszukuję leku z lopinawirem i rytonawirem (np. Kaletra)

(1/1)

guest1086:
Witam serdecznie. Potrzebuję bardzo pilnie pomocy :( Chciałabym odkupić od kogoś, kto korzysta z leczenia lopinawirem i rytonawirem niewielką ilość leku, żeby zastosować w ostateczności u mojego ukochanego kota Stefana, który jest w końcowej fazie śmiertelnej choroby - zakaźnego zapalenia otrzewnej (FIP). W lopinawirze i rytonawirze występują inhibitory proteaz, które skutecznie hamują aktywność enzymów proteolitycznych, dzięki czemu dochodzi do zahamowania replikacji cząstek wirusa. W USA jest obecnie prowadzony program badawczy na kotach, w którym potwierdzono bardzo dużą skuteczność inhibitora proteazy GC376 w leczeniu FIP. Jest to absolutny przełom w przypadku tej choroby, jednak GC376 jest niedostępny na rynku, ponieważ nie został jeszcze przez żadną firmę farmaceutyczną przeprowadzony przez całą procedurę licencyjną FDA. Można go kupić, ale wyłącznie jako instytucja prowadząca program badawczy (procedury nie do obejścia). Jednak jest światełko w tunelu - naukowcy pracujący nad lekiem na FIP w ośrodku badawczym UC Davis (USA), jako alternatywę dla GC376 podają leki antywirusowe używane obecnie w leczeniu HIV / AIDS, a najlepiej z nich, w przypadku koronawirusa, działa lopinawir i rytonawir skojarzony z interferonem.

Prawdopodobnie za 2-3 lata pojawi się lek oparty o działanie inhibitorów proteaz, dzięki któremu FIP będzie można leczyć. Na chwilę obecną, FIP to choroba absolutnie nieuleczalna i w 100% śmiertelna. Nie mam nic do stracenia. Chcę spróbować terapii lekami na ludzki HIV. Jeżeli ktokolwiek może mi pomóc dotrzeć w krótkim czasie (kwestia dni) do leku zawierającego lopinawir i rytonawir (np. Kaletra), proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Kasia

Linki dla zainteresowanych:

http://www.medchemexpress.com/GC376.html
http://www.swiat-zdrowia.pl/leki/kaletra
http://www.vetmed.ucdavis.edu/ccah/cats/feline-infectious-peritonitis-clinical-trials.cfm
http://www.vetmed.ucdavis.edu/whatsnew/local_resources/pdfs/VM_CCAH_tearoffs_FIP.pdf
http://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/1098612X17729626?url_ver=Z39.88-2003&rfr_id=ori%3Arid%3Acrossref.org&rfr_dat=cr_pub%3Dpubmed&
http://jvi.asm.org/content/86/21/11754.figures-only
http://krex.k-state.edu/dspace/bitstream/handle/2097/32520/journal.ppat.1005531.PDF?sequence=1

guest519:
Kaletre można zakupić w aptece, wystarczy recepta weterynaryjna. Leki ARV z Abbottu są do zamówienia przez Farmacol.

guest1324:
Witam, chciałbym zapytać czy ma Pani wiarygodne dane na temat skuteczności terapii Interferonu z Kaletrą oraz czy któryś z ośrodków akademickich w Polsce prowadzi prace z CG376. Szukam informacji na ten temat ponieważ kotek mojej córki ma podejrzenie Fip-a i wszystkie objawy na to wskazują, jutro przyjdą wyniki. Mam nadzieję, że Pani kotek wyzdrowiał, bardzo liczę na wszelkie informacje. Pozdrawiam serdecznie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej