FORUM > INNE CHOROBY

przedluzajaca sie choroba

(1/2) > >>

Gosc8881:
Hej. Przegladajac forum zauwazylem wiele watkow z takimi samymi objawami (wiem, to znienawidzone slowo na forum). Chodzi o objawy grypopodobne, chroniczne zmeczenie, brak apetytu, problemy jelitowe trwające miesiacami, zaburzenia snu (budzenie sie noc w noc po 2-3 godz. snu), afty, dretwienia, bole kregoslupa, ogolna apatia itp. Wyniki testow ujemne. Czy jest ktoś kto nadal z tym walczy, czy może udało sie szczęśliwie zakonczyc komus taka batalie?

nike2018:
Idź do lekarza psychiatry, skoro masz zaburzenia snu.

Gosc8881:
Chodzę. Mimo to objawy somatyczne nie ustępują, a wręcz się pogłębiają. Wiem, że forum nie jest do diagnozowania dlatego pytam tylko, czy ktoś boryka się nadal z czymś podobnym i ma jakieś rady? Śledząc forum można przeczytać mnóstwo postów z podobnymi objawami, ciężko uwierzyć że każdy jest fobikiem i ma identyczne symptomy ze strony całego organizmu. Z góry dzięki!

Wojciech1211:
Miałem dwa razy taką "chorobę". Dwukrotnie przeszła, gdy po minięciu odpowiedniego okienka odebrałem ujemny wynik testu 4generacji. Wyzdrowiałem szybko.

Ale - moim zdaniem część takich dłuższych infekcji jakie opisujesz może wynikać z rożnego rodzaju zakażeń. Jest ogrom podtypów HPV, jest chlamydia, HSV, mononukleoza (nomen omen choroba pocałunków), plus wiele innych bakterii i wirusów które krążą w świecie

Gosc8881:
Dzięki za odpowiedzi. Wyniki testów 2 razy wykluczyły hiv (robione po odpowiednim czasie) i nie zamierzam powtarzać-rozumiem, że to nie to. Jednak objawy się nasilają, więc jakieś cholerstwo na pewno się przyplątało. Na forum jest wiele wątków z takimi samymi symptomami więc jeśli ktoś coś u siebie znalazł, bardzo proszę o info. Dzięki!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej