Autor Wątek: REGULAMIN CZATA  (Przeczytany 8523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eliska

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 128
  • Płeć: Kobieta
    • HIV INFO
REGULAMIN CZATA
« dnia: 20-Cze-2020, 19:12:38 »
Ludzie w różnym wieku odwiedzają CZAT głównie po to, aby porozmawiać. Często są to dyskusje większej grupy ludzi, prowadzone na "ogólnym". Starajmy się w każdej sytuacji zachować spokój oraz łagodzić wszelkie spory. Nie wywołujmy konfliktów ponieważ CZAT to miejsce relaksu, odpoczynku od codzienności, rozmowy, posłuchania muzyki.

Nikogo nie bawi czytanie obelg na swój temat, osądów czy też krzywdzących pomówień. Nie wyrażajmy kontrowersyjnych opinii, pamiętając o tym, że ludzie posiadają różną wrażliwość. Bywają też amatorzy celowego skłócania użytkowników przeciwko sobie, bądź przeciw Administratorom i Moderatorom. Takie zachowanie jest godne potępienia.

Traktujmy innych użytkowników tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Szanujmy ich, a oni będą szanować Nas. Nie zapominajmy, że po drugiej stronie kabla siedzą tacy sami ludzie jak My.

1. Nie podawaj ani na ogólnym ani w nicku informacji o charakterze osobistym takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, GG, czy e-mail! Bez względu na to czy dane te dotyczą Ciebie czy tym bardziej kogoś innego!

2. Nie używaj wulgaryzmów ani na "ogólnym" ani w nicku. Nie wszyscy muszą je oglądać i tolerować. Za ich używanie możesz zostać wyproszony przez Administratora lub Moderatora.

3. Nie floduj - nie zaśmiecaj "ogólnego" zbyt dużymi partiami tekstu, zbyt dużą liczbą obrazków,krótkimi tekstami wysyłanymi w krótkim odstępie czasu np zdanie wysyłane po 2-3 wyrazy tworzące 5,6,7 linijek. Przy rozmowie kilku użytkowników na ogóle robi się okropny bałagan.. Czat jest dla wszystkich, a nikt nie lubi, jak mu się przeszkadza w rozmowie. Za floodowanie możesz zostać wyrzucony przez Administratora lub Moderatora.

4. Nie klonuj nicków - zabronione jest korzystanie z nicków, które do złudzenia przypominają nicki innych użytkowników bądź używanie przez jednego użytkownika kilku nicków.

5. Niedozwolone jest nadawanie treści obraźliwych, wulgarnych, obscenicznych, oszczerczych, rasistowskich, antysemickich propagujących przemoc i nienawiść, zawierających groźby a także obrażających uczucia religijne.

6. Zakaz publikowania na ogólnym prywatnych wiadomości bez zgody autora.

7. Zakaz dodawania zdjęć i filmów erotycznych lub pornograficznych na ogólny. Nasz portal nie ma oznaczenia +18!!!

8. Zakaz obnażanie się na kamerkach publicznie.

W przypadku nie zastosowania się do regulaminu Administrator czy Moderator ma prawo do usunięcia użytkownika bez ostrzeżenia.

DOBÓR KARY ORAZ JEJ DŁUGOŚĆ NALEŻY DO ADMINISTRATORA, MODERATORA I ZALEŻY OD JEGO OCENY KONKRETNEJ SYTUACJI.

Jesli padniesz ofiara falszywego przekonania o czyms to zaczynasz na sile dopasowywac do siebie kolejne elementy nawet wtedy gdy calkowicie nie pasuja.