HIV-INFO

HYDEPARK => OGŁOSZENIA => Wątek zaczęty przez: Aagata w 20-Lut-2021, 17:46:13

Tytuł: Poszukuję sero+ mężczyzny- procedura invitro
Wiadomość wysłana przez: Aagata w 20-Lut-2021, 17:46:13
Kobieta . Lat 36.
Po wielu latach naturalnych starań o ciąże okazało się, że niestety ale nie jestem w stanie naturalnie zajść w ciążę. To doprowadziło do rozpadu mojego związku, niestety mimo upłynięcia kolejnych lat-marzenie o dziecku pozostało jeszcze silniejsze.
W tym momencie stan mojej rezerwy jajnikowej skłonił mnie do podjęcia decyzji o tym, ze chce zostać mamą przy wsparciu mojej najbliższej rodziny, ale bez Partnera. Niestety w Polsce do procedury in vitro mogą podejść tylko osoby które oswiadczą zgodnie, że pozostają w zwiazku (nie jest to toższame z uznaniem ojcostwa przez męzczyzne).
Zeby móc poddać się procedurze in vitro w Polsce z nasieniem jawnego dawcy musiałabym to zrobić z kims kto ma przeciwskazania (np. azospermia, HIV) do bycia samemu dawca. Nie chce mimo swojego ogromego pragnienia macierzynstwa pozbawiać dziecka prawa do własnej tozsamości, dlatego szukam takiej możliwości zamiast np. wyjazdu za granicę.
Poszukuję męzczyzny sero+ który zgodziłby się oswiadczyć o pozostawaniu w zwiazku co umozliwiloby mi rozpoczescie porcedury w Polsce +dawstwo jawne. Pozostawiam Tobie wybór czy chciałbys pozostawić po sobie ślad i pozostać ze mną w kontakcie żeby poznać dziecko które przyjdzie na świat dzieki Tobie czy wolisz pozostać anonimowy.
Oferuje ekwiwalent za czas poswiecony w ramach procedury.
Tytuł: Odp: Poszukuję sero+ mężczyzny- procedura invitro
Wiadomość wysłana przez: BuenaIdea w 20-Lut-2021, 21:27:22
Nie wiem to chyba zależy od kliniki. Moja znajoma podawała się im vitro a napewno nie miała partnera. Inna sprawa że im vitro mimo tego poroniła.
Tytuł: Odp: Poszukuję sero+ mężczyzny- procedura invitro
Wiadomość wysłana przez: Julian w 25-Mar-2021, 12:13:16
Czesc Agata,

Bardzo interesujacy wpis! Widze ze jesteś juz dosc dobrze poinformowana. Wszystko brzmi bardzo prosto zwłaszcza ze wytlumaczylas swoje oczekiwania.

Pozdrawiam,
Julian
Tytuł: Odp: Poszukuję sero+ mężczyzny- procedura invitro
Wiadomość wysłana przez: Morricorne w 01-Cze-2021, 20:37:53
Dobrze zrozumiałem? Szukasz kogoś kto też jest nosicielem wirusa HIV by został dawcą nasienia? Jeżeli tak, to jaką gwarancję później taki dawca ma, że nie wytoczysz mu procesu o ustanowienie obowiązku alimentacyjnego?
Jeżeli wszystko dobrze zrozumiałem. I miałbym taką gwarancję na przyszłość. To byłbym skłonny, zostać takim dawcą. Dzieci nie mam. 30 lat w tym roku kończę. Od 2019 roku pobieram leki ARV, jestem pod stałą opieką lekarza prowadzącego w szpitalu zakaznym. No i zawsze chciałem, jak to napisałaś zostawić coś po sobie. Bo zawsze jakoś tak wychodziło że związki mi się szybko psuły. Jeszcze za czasów gdy byłem w pełni zdrowy. Przed badaniem na obecno wirusa HIV.
Jeżeli wszystko, dobrze zrozumiałem. Nie jest to jakaś prowokacja. I dalej aktualne. To odezwij się. Myślę że moglibyśmy się jakoś dogadać.