Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Sex z przydrożną panią
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LokRos dnia Dzisiaj o 08:50:57 »
Oczywiście, że masz go zrobić, bo skoro już wspominasz o „natłoku myśli”, to psychicznie na pewno nie będzie już lepiej
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cysiu92 dnia 28-Lip-2021, 21:25:04 »
Czyli co mam odpuścić sobie wykonanie testu?
3
OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ / PRZENIESIONY: Sex z przydrożną panią
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zejmann dnia 28-Lip-2021, 20:11:05 »
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cysiu92 dnia 28-Lip-2021, 18:07:46 »
No to niby jak się można zarazić?
5
ŻYĆ Z HIV / Wyniki, pierwsze leczenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tramp dnia 28-Lip-2021, 00:07:15 »
Cześć. Mam już za sobą drugą wizytę w poradni na której lekarz omówił ze mną wyniki badań i zaproponował leczenie. I wygląda to tak:

CD4: 758, Wiremia: 37 000, morfologia, usg, rtg i reszta badań - prawidłowe.
Odnośnie cd4 i wiremii, lekarz powiedział że nie jest źle ale też nie jest dobrze, bo nie przekroczyłem 800 sztuk cd4.

Od ponad tygodnia biorę DOVATO, dostałem zapas na dwa miesiące do czasu następnej wizyty. Lekarz wspomniał o skutkach ubocznych, w sumie dużo też o nich usłyszałem w poczekalni, przysłuchując się rozmowom (dużo o wymiotach, dużo o biegunce i ogólnie same problemy) + czytając forum i ogólnie internet. Ale.. biorę to już ponad tydzień i nic mi nie jest, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych i czuję się naprawdę wspaniale. I nie wiem czy to cisza przed burzą i to wszytko jest dopiero przede mną czy po prostu dobrze zareagowałem na lek  ???
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zejmann dnia 27-Lip-2021, 21:50:38 »
Żadnym.
Dorosły człowiek powinien posiadać elementarną wiedzę na ten temat.
7
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Wyniki testu IV gen w Synevo a HIV2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zejmann dnia 27-Lip-2021, 21:47:26 »
Nie
8
NURTUJĄCE PYTANIA / Wyniki testu IV gen w Synevo a HIV2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marko dnia 27-Lip-2021, 20:55:16 »
Hej, jestem caly w strachu, ale staram sie kontrolować.
Mialem dziwne symptomy, powikszone wezly chlonne i wysypka, ktora nie swedziała. Wczesniej raczej zabawowo podchodzilem do zycia  ;)
Zrobilem wiec test, ktory wyszedl niereaktywny, jakies 1,5 miesiaca po pojawieniu się tych rzeczy.
Troche mnie to uspokoiło, ale nadal mnie to zastanawia I w sumie jestem caly czas w stresie.
Czy mogla to byc jakas opozniona serokonwersja albo hiv2??
9
NURTUJĄCE PYTANIA / Sex z przydrożną panią
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cysiu92 dnia 27-Lip-2021, 20:55:15 »
Witam. 2 tygodnie temu będąc w trasie, zjechałem sobie by skorzystać z usług prostytutki. Miałem skorzystać tylko z seksu oralnego ale wyszło jak wyszło i doszło do stosunku płciowego. Sex z bułgarką, z teraźniejszego punktu widzenia na moje szczęście nie trwał zbyt długo. Sex oralny też oczywiście w prezerwatywie. Będąc w trasie miałem na full ustawioną klimatyzacje, a że panowały upały po 36°C troszkę załatwiłem sobie prawą strone szyi wysiadając z "lodówki" na zewnątrz. Później zgrzany wsiadałem również do oziębionego auta. Z innych objawów to jeszcze może ból głowy i temp. Ciała 36,8°C-37°C. Jakie istnieje ryzyko, że zaraziłem się wirusem HiV? Od 2 dni mam natłok myśli... zamierzam za 10 tygodni wykonać test.. rok temu miałem podobną sytuację i wykonywałem w punkcie test płytkowy który wyszedł negatywny. Pan który robił ze mną mały wywiad wytłumaczył, że nie miałem ryzyka na zarażenie się wirusem.. Chciałbym was się grupo zapytać czy szybki "lodzik" i sex od początku do końca w gumce jest jakimś ryzykiem że będe pozytywny?
10
NURTUJĄCE PYTANIA / Odp: Pytanko :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marcinns dnia 26-Lip-2021, 18:52:20 »
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie, każdy patogen bada się inaczej jedne z krwi inne tylko wymazy dadzą wiarygodny wynik.
Strony: [1] 2 ... 10