HYDEPARK > HYDEPARK

hiv fobia??

(1/1)

guest1637:
Witam. Nie skończyłem jeszcze 30 lat, a moimi chyba 4 partnerkami były prostytutki. Z ostatni uprawiałem nawet seks oralny w obie strony bez zabezpieczenia a nawet się z nią całowałem. Czułem się jak gnój. Zrobiłem po 3 tygodniach test, minus, kila, rzeżączka, chlamydia minus. Z ostatnią bylem 2 lata temu, od tamtej pory nie udało mi się nikogo poznać. Nie wiem co mnie pokusiło, ale wczoraj spotkałem się z młodą dziewczyną z pewnego portalu randkowego, czy tam też sex ogłoszenia. Spotkanie za kasę. Delikatnie przygolilem wacka z większych włosów, sprawdziłem czy się nie zacialem. Po 3 godzinach spotkanie. Całowaliśmy się, seks w gumie, ale przy pierwszym i drugim podejściu nie miałem jej naciągniętej do końca, jakieś półtora centymetra od brzucha nie było osłonięte. Pierwsze zbliżenie bardzo szybkie, drugie może 10 minut. Po pierwszym wytarlem go, po drugim już nie. Wczoraj żadnych myśli, dziś rano żołądek pod gardłem, znów ten stres, że hiv, że kila przez pocałunek. Oglądam sprzęt rano czy są jakieś ślady skaleczenia, pod różnym światłem widziałem, przy innym znów nic. Strach przed hiv, że wirus wtargnął w to miejsce które podgolilem i nie było osłonięte. Cały dzień pale fajki, ten paniczny lęk wrócił, znów się panicznie boję. Marzę żeby te 3 tygodnie minęły i był minus. Znów lęk przed kiła i innymi hpv, chlamydiami... Oby hiv na minus, resztę przeżyję, mam nadzieję, jeśli stres mnie nie wykończy wcześniej. W internecie wiele piszą, niby że delikatnie uszkodzona skóra i wrota dla wirusa stoją otworem. Brakowało mi kontaktu z kobietą. Kilka miesięcy wyjęte z życia

guest2052:
Czołem, skoro gumka była na główce założona poprawnie to ryzyko twoje jest znikome.. odnoszę się tu do hiv
Jeśli chodzi o kiłe i inny rodzaj chorób którymi mógł byś się zarazić to też bym tak nie świrował... krzepnięcie krwi to jakieś 5-7 minut w zależności od organizmu..
Co prawda kiła możesz się zarazić nawet poprzez dotyk.. ale występuje to bardzo rzadko.. Mówisz, że miałeś podobną sytuacje wcześniej z partnerkami i się źle czułeś to bez sensu wracać do tego samego nieprawdaż? Troszkę asertywności i nie będzie zmartwień..

Wydaje mi się, że w twoim przypadku nie obawiał bym się ryzyka, zamiast palić papierosy dla lepszego samego poczucia jakaś gimnastyka ewentualnie bieganie z relaksującą muzyka i spokojne odczekanie do wyników testu.. Trzymam kciuki za Ciebie.. głowa do góry..

Chciałbym zaznaczyć, że jest to moje subiektywne zdanie i nie każdy może się z nim zgodzić.

Zdeszczupodrynnę:
Ja właśnie też depilowałem i to do białego nawet te włoski, które są u nasady penisa i jądra i prezerwatywa też nie była idealnie do końca naciągnięta bo już mi się deko skurczył sprzęt po ejakulacji. Myślicie, że mocno to zwiększa szanse na zakażenie HIV ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej