Autor Wątek: Niepewność  (Przeczytany 887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szara123

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Niepewność
« dnia: 26-Maj-2021, 23:52:59 »
Witam,
nie jestem jedyna, która zachodzi w głowę czy jest plus czy minus.

Niestety głupota, a może chwila zapomnienia...zdarzyło mi się mieć ryzykowną sytuację.
Od tamtego czasu minął rok, a ja wciąż się zastanawiam.
Zero objawów choroby retrowirusowej, przez ten rok żyłam normalnie, czasem tylko wpadała mi myśl " a co jeśli?".
U ginekologa zrobiłam wszystkie badania na chlamydie, mycoplasmy, kiły itp nic nie wyszło.
Od jakiegoś czasu zaczełam zażywać izotek, i zaczeły się badania krwi...
Coraz bardziej przybierałam sobie do głowy myśl, że może jednak zostałam zarażona. Wyniki krwi oprócz stosunku limfocytów (norma) do neutrocytów (zbyt niskie ale niedużo ) nie zapokoiły mnie.
Moja myśl zaczęła jeszcze bardziej się pogłębiać, dużo stresu, starta pracy, i szczepinie na covid.
Zaczeło się od mrowienia palca, później ręki, następnie ból nadgarstka promieniujący do łokcia. Mam czasem takie wrażenie jakbym była jakaś otępiona, mam czasem problem z równowagą i ze skupieniem wzroku. Postanowiłam więc zakupić domowy test, czekałam na niego jak na szpilkach, niestety wynik nie wyszedł. Po tygodniu wraz z zaleceniem lekarza dermatologa (przy izoteku kontrola co 7-8 tyg) kolejne badania krwi, lekki spadek białych krwinek( nadal w normie ), obniżenie neutrocytów do 40 % oraz podwyższenie limfocytów do 47.4 %, zaobserwowałam dodatkowo, że ból i to mrowienie pojawiają się w zasadzie, kiedy zacznę się stresować lub o tym myśleć. Zamówiłam więc kolejny test tym razem quicktest i oczekuje na jego przybycie.
Wiem, że moje zachowanie może w dużej mierze być spowodowane stresem i paranoją na tym punkcie ale moje pytanie czy ktoś z Was tak miał? Czy to mogą być objawy? Dopiero po roku?
Tak, oczywiście wiem, że nie diagnozuje się po objawach ale dopóki ten test nie przyjdzie to ja zdążę wylądować w psychiatryku. :'(
« Ostatnia zmiana: 27-Maj-2021, 00:02:08 wysłana przez szara123 »

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Niepewność
« Odpowiedź #1 dnia: 27-Maj-2021, 07:41:45 »
Bylas u lekarza I nie zrobilas testu w lab?
Fuck logic 😂
28/01/21
CD4 = 1418
VR = target not detected

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

Offline szara123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 27-Maj-2021, 08:05:47 »
No jak widać, myślę że to niestety strach, wstyd i próba oddalenia myśli, że coś może być nie tak.

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Full Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 27-Maj-2021, 10:34:06 »
A może zamiast zamawiać testy pójdź do PKD?

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: 27-Maj-2021, 15:48:34 »
Ale na kile sie nie wstydzilas badac.
Fuck logic vol.2
28/01/21
CD4 = 1418
VR = target not detected

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

Offline szara123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 27-Maj-2021, 15:53:43 »
Miałam wtedy problem z pęcherzem i lekarz wykonała szereg badań.
Zgodzę się z tym co piszesz, powinnam była wykonać test wcześniej.
Tym bardziej, że w tym momencie nie wiem co jest objawem a co po prostu paniką/nerwicą...