Autor Wątek: Co dalej?  (Przeczytany 6605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eliska

• Administrator
  • Full Member
    • HIV INFO
Co dalej?
« dnia: 10-Maj-2019, 09:47:16 »
Od 2004 roku zajmuje sie Forum dla Was. Najpierw na free4web "czerwone" które nie dało się odzyskać gdyż zniknęli administratorzy serwera i brak kontaktu spowodował wyłączeniem serwera. Żeby nie dopuścić do powtórki mamy własną stronę, forum, czat, portal, serwer. Jednak są to koszta, które trzeba ponosić. Włożyłam też masę pracy w powstanie portala nie wspominając o kosztach jakie portal pochłonął. Trzeba się też tym zajmować, robić kopie zapasowe, aktualizacje itp. Z własnych funduszy wykładam na utrzymanie wszystkiego. W tym roku i kolejnych latach nie będę już opłacać i niestety przestana istnieć. Czerwiec i lipiec serwer portala i czata jest zapłacony przez naszego użytkownika (nie wiem czy mogę podać nick bo nie wiem czy ta osoba by sobie tego życzyła, może woli zostać anonimowa)
Jakie są to koszta?
Strona + forum - 50 euro rocznie
serwer dla portala Plusiak i czatu - 10 euro miesięcznie (trzeba będzie serwer powiększyć i kwota wyniesie 18 euro miesięcznie)
Zadanie cron dla portala 12 euro rocznie
Domeny 30 euro rocznie.

Jeżeli chcecie by strony dalej istniały jest założone konto pay pal dla forum. Możecie wesprzeć te strony
konto pay pal: forumplusiminus@gmail.com  lub p.plusiak@gmail.com

Z tego konta pay pal automatycznie pobierane są opłaty za nasze strony.
« Ostatnia zmiana: 13-Lis-2019, 10:46:18 wysłana przez Eliska »
Jesli padniesz ofiara falszywego przekonania o czyms to zaczynasz na sile dopasowywac do siebie kolejne elementy nawet wtedy gdy calkowicie nie pasuja.

Offline BuenaIdea

• Full Member
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Odp: Co dalej?
« Odpowiedź #1 dnia: 10-Maj-2019, 15:37:28 »
Bardzo dobry pomysł. Jest nas dużo..Każda złotówka ma znaczenie

Offline Eliska

• Administrator
  • Full Member
    • HIV INFO
« Odpowiedź #2 dnia: 11-Maj-2019, 19:35:21 »
Pomysł może i dobry jednak szczerze wątpię w skuteczność :)
Ja już rezygnuję, odchodzę. Mogę dopilnować by wszystko działało, by było zapłacone, byście mogli ze stron korzystać ale udziału już brać nie będę i nie będę już sponsorować.  Bez opłat w końcem sierpnia zostanie wyłączony serwer gdzie jest portal Plusiak i czat. W listopadzie strona, forum, cron i domeny.
Jesli padniesz ofiara falszywego przekonania o czyms to zaczynasz na sile dopasowywac do siebie kolejne elementy nawet wtedy gdy calkowicie nie pasuja.

Offline BuenaIdea

• Full Member
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
« Odpowiedź #3 dnia: 11-Maj-2019, 22:39:59 »
Elizka jak to działa dokładnie. Możesz opisać bo nigdy tak nie wplacalam

Offline Eliska

• Administrator
  • Full Member
    • HIV INFO
« Odpowiedź #4 dnia: 12-Maj-2019, 08:59:49 »
To konto internetowe, szybko można zalozyć (5 minut), idealne do zakupów przez internet.
Przy przelewach do znajomych jak i nieznajomych nie sa widoczne pełne dane osobowe jak adres i nr konta prywatnego jak i nie sa pobierane opłaty za transakcję. Jeśli placimy za usługe sa naliczane opłaty ale bardzo małe. Jak dodać pieniążki na pay pal?
Logujesz sie na pay pal i klikasz dodaj za posrednictwem ideal jakas tam kwote jaka chcesz wydać na coś. Przelewasz np 10 zl i masz je juz na swoim koncie pay pal. Pozniej możesz coś kupic w sklepie internetowym badz wysłać komuś podając jego adres email. Oczywiscie ta osoba musi tez miec konto pay pal i email podlaczony do swojego konta.
Ja juz od jakichś 4-5 lat korzystam z tego konta.

Poczytaj: https://www.paypal.com/pl/home

Offline Matt

• Administrator
  • Full Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
« Odpowiedź #5 dnia: 21-Maj-2019, 22:39:29 »
Wysłane!

Offline Pajda

• Newbie
  • *
  • idzie zima a tu chleba ni ma
« Odpowiedź #6 dnia: 22-Maj-2019, 00:57:25 »
Wysłane.  :) Założenie konta PayPal jest b. proste.

Offline Eliska

• Administrator
  • Full Member
    • HIV INFO
« Odpowiedź #7 dnia: 22-Maj-2019, 19:12:35 »
Dzikuję za wsparcie i śmiało możecie pisać ile kto mógł przesłać na Nasze strony. Będzie wiadomo czy coś brakuje czy jest cała kwota. Ja nie chce na Was zarabiać  :)