Autor Wątek: HIV a schiza  (Przeczytany 452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pankowalski2000

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
HIV a schiza
« dnia: 25-Kwi-2022, 16:58:47 »
Cześć. Około miesiąc czasu śledzę waszą stronę i w końcu stwierdziłem, że potrzebuje tutaj napisać, bo i inaczej dostanę do głowy. A więc zacznę od początku. Początek stycznia miałem kontakt seksualny z mężczyzna, którego kompletnie nie znałem. Był to seks oralny ( ja głównie strona bierna, lecz dosłownie chwilę byłem aktywną stroną przez kilka sekund ). Wytrysk był jedynie u mnie a otwartych ran w ustach z tego co pamietam to nie miałem ( nie lala mi się krew ). Po 10 tygodniach od stosunku dostałem okropnej biegunki, oczywiście i przed nią i w trakcie czytałem mnóstwo stron o hivie i jego objawach. Biegunka trwała trzy tygodnie, po czym zacząłem brać kwas masłowy, starać się o niej nie myśleć i zaczęło ustępować. Następnie miałem biały język, dostałem kataru i ból gardła. Ja wiem, że po objawach się nie diagnozuje nikogo, jednak mam takiego stracha, że już nie mam sił. Na badania idę dopiero w następnym tygodniu, ponieważ punkt jest tylko raz w tygodniu otwarty i z tego względu chciałbym zapytać o ryzyko i czy stres mógłby takie objawy wywołać i tak długo utrzymywać się ? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
Odp: HIV a schiza
« Odpowiedź #1 dnia: 25-Kwi-2022, 19:40:56 »
Jakbyś czytał forum to ten post byłby niepotrzebny...
22/24/2022
CD4 = 2100
VR = target not detected

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

Offline Pankowalski2000

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25-Kwi-2022, 20:05:13 »
Jakbyś czytał forum to ten post byłby niepotrzebny...
Forum przeczytałem już wielokrotnie razy, ale mój mózg tego nie pojmuje. Naprawdę jestem w takim stanie stresu, że już nie wiem co robić, dlatego postanowiłem napisać ten post z myślą, że może to mnie na chwile uspokoi przed testem...

Offline Maciej 1984

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 25-Kwi-2022, 20:12:33 »
Test mozesz wykonac prywatnie 35 zł ,wynik nawet online tego samego dnia, jeśli tak cie to męczy.Lucyfer wie co pisze, to autorytet na ty forum.Spokojnie.

Offline Pankowalski2000

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 25-Kwi-2022, 20:35:48 »
Właśnie też myślałem już nad prywatnym testem, bo naprawdę wykańcza mnie to psychicznie od prawie 3 tygodni budzę się wcześnie nad ranem , obsesyjnie sprawdzam swoje ciało i przy lekkim bóle gardła zaczynam panikować. Jeszcze czeka mnie kolonoskopia w środę, ponieważ przy tej biegunce miałem dosyć dużo krwi … muszę przyznać, że jedyne co mnie jeszcze odrobine uspokaja to właśnie to forum, niektóre wątki czytałem po kilkanaście razy, przy atakach paniki .

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 25-Kwi-2022, 20:48:21 »
Dostałeś już odpowiedzi.
 Brak ryzyka.
Test jedynie dla uspokojenia głowy. Choć nie wiem czy nie będziesz kolejnym przypadkiem, któremu nawet testy głowy nie naprawią.

Offline Pankowalski2000

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 25-Kwi-2022, 20:55:04 »
Dziękuję wam za odpowiedzi!!! Naprawdę podziwiam was za cierpliwość i dobrą duszę! Jeśli po teście miałbym nadal problemy z samym z sobą to pójdę do psychologa, w końcu inne wyjście nie będę miał.