Autor Wątek: Ocena Ryzyka  (Przeczytany 567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dzikson1986

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Ocena Ryzyka
« dnia: 09-Maj-2022, 18:44:17 »
Witam wszystkich , Mam prośbę o ocenę ryzyka , jak do tej pory nie korzystałem z usług prostytutek tak w tym roku bylem juz 2 razy i myśl ktora mnie meczy powoduje ze były to moje ostatnie wizyty , mianowicie w 1 kontakcie sex oralny i waginalny obydwa w zabezpieczeniu jednak pare godzin przed wizyta postanowiłem wydepilować miejsce intymne wokół penisa i byc moze jakie drobne ranki mogły powstać ale po depilacji użyłem kremu i plynu po goleniu , na samej wizycie u prostytutki w końcowej fazie stosunku waginalnego po wyjęciu członka ściągnąłem prezerwatywę i do wytrysku na zewnątrz użyłem juz swojej reki ale nie pamiętam czy tej samej ktora ściągałem prezerwatywę czy druga . Drugi przypadek pare miesiecy po tym odbyl sie juz tylko oral ale bez prezerwatywy , również wcześniej postanowiłem w analogiczny sposób wydepilować miejsce intymne , w tym przypadku stosunek trwał parę minut i raczej na sile bo byłem troche ze tak powiem na kacu ale u prostytutki nie zaważyłem zadnych widocznych ran na ustach nie wiem jak w jamie ustnej ale raczej wyglądała i zachowywała sie pozytywnie i pełna energi , nie wyglądała na jaką chorą  . Od ostatniego razu minęło juz 9 tyg dodam ze na drugi dzien po wizycie zaczęło mnie trochę pobolewać gardło i glowa  ale to raczej z przejęcia czy czasem sie nie zaraziłem , pozniej miałem pare sytuacji gdzie mocno wyziębiłem organizm i i raczej nie przyjmowałem nic oprócz tabletek do ssania na gardlo , i gardlo z nowu zaczęło bolec wraz z okolicami zatok ,do chwili obecnej mam jeszcze nieduże problemy z gardłem ktore reaguje na zmiany temperatury spożywanych posiłków w postaci drapania , bylem u Laryngologa, stwierdził ze mam jakas infekcje bakteryjna ktora powoduje obrzęk nosa i gardla i wydzielinę ropna . Czy słusznie sie przejmuje ? Oceńcie te zachowania . Dziękuje i pozdrawiam

Offline Wojciech1211

• Sr. Member
Odp: Ocena Ryzyka
« Odpowiedź #1 dnia: 09-Maj-2022, 18:59:43 »
Brak ryzyka transmisji HIV w opisywanych sytuacjach

Offline dzikson1986

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 30-Maj-2022, 14:10:39 »
Rozmawialem z lekarzem mowil ze nawet najdrobniejsza drobinka krwi moze powodowac zakarzenie , czy robic badanie ?

Offline Zejmann

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Nie odpisuję fobikom na priv !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 30-Maj-2022, 14:16:40 »
Rozmawialem z lekarzem mowil ze nawet najdrobniejsza drobinka krwi moze powodowac zakarzenie , czy robic badanie ?
Zmień lekarza.

Offline dzikson1986

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 30-Maj-2022, 15:11:45 »
Czyli niema potrzeby robic badania dla swietego spokoju ? Bo zaczynam wymyslac infekcje

Offline BuenaIdea

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: 30-Maj-2022, 16:09:43 »
Powiem tak. Napewno nie masz HIV, ale abyś nie stał się fobikiem to zrób sobie badania dla świętego spokoju bo inaczej będziesz się męczył.