FORUM > NURTUJĄCE PYTANIA

sex oralny z no wlasnie (narkomanka)

(1/5) > >>

Pomocy_mega:
hej, pozwolcie prosze ze opowiem wam hostorie ktora rujnuje mnie okropnie.
bedac w delegacji w niemczech 2 czerwca bedac w stanie masakrycznego upojenia alkocholowego w parku dorwala mnie kobieta ktora zrobila mi loda ( akt trwal minute moze nawet nie cala). ja bedac pijanym wiedzialem zeby tego nie robic ale cholera stalo sie i zaraz po oprzytomnialem. poszdelem do hotelu siedzielem pod prysznicem 30 minut bedac zalamanym okropnie. ten oral byl bez gumki oczywiscie tylko w moja strone. mam mega schizy gdyz od tego czasu przeczytalem prwaie caly net na ten temat i warjuje poprostu. 3 czerwca wracalem do polski i od tego czasu dziwnie sie czulem ( to przez to ze krecilem sobie wiele w glowie bo tak dziala psychika ludzka). od czsau do czasu czulem dziwny bol penisa lub czasami w podbrzuszu - 7 czerwca zrobielm sobie badania na chlamydie, rzerzaczke mycoplasme oraz badanie na bakterie tlenowe, beztlenowe, grzyby i dzisiaj otrzymalem wyniki i nic nie wyszlo - jak to jest mozliwe. od 3 dni nie czuje nic kompletnie zadnego bulu itp ( bralem furagine nie wiem po co ale bralem), potem jakies tabletki na wirusy i grzyby w jamie ustnej aby sie pozbyc tego jezyka bialego. Nosz k...a jestem tak nakrecony ze maskara. Mam swiadomosc patrzac wstecz ze byla to kobieta ktora mogla to zrobic tego samego dnia wielu gosciom - zalamka totalna. chce zrobic test w PKD 24 czerwca bo stres jaki mam i wszystko z tym zwiazane ( nawet jezyk mam w jakims dziwnym nalocie od tych dni) nie pozwala mi spac, zyc, cieszyc sie - poprostu nie da sie funkcjonowac. Przeczytalem to forum juz 3 razy i wszyscy pisza roznie i dalej nie wiem co jest grane.
Bardzo was prosze o pomoc chociarzby w rozwianiu watpliwosci lub poradzeniu mi co dalej. od dnia 0 nie mam sexu wogole.
jestem zalamny - 5latek z ktorym sie bawie codziennie i strach z tym ze go strace powoduje ze wpadam w depresje - tak jestem Zonaty i pojebany przez to co sie stalo ale wiem ze to byl tylko jeden ostatni raz jaki mogl mi sie trafic - nawet w stanie totalnej alkoholizacji.
pozdrawiam Was i jesli ktos przechodzi przez to samo to nie wiem jak daje rade po ja nie daje - nie wiem jak tak mozna zyc i czekac na badania itp.
ehhhh zyc mi sie nie chce,

Pomocy_mega:
dodam ze doszukuje sie w swoim ciele wszelkich oznak Hiv i przez to tez sie nakrecam - lekarz wnerolog powiedzial mi abym nie czytal nic bo sie nie znam i nakrecam i mial racje chlop.
ale nie da sie inaczej, glowa robi swoje, stach to poteguje no poprostu hardcore.

Wojciech1211:
Nie wiem dlaczego uważasz, że wszyscy na tym forum piszą różnie.
Skoro przeczytałeś forum, to powinieneś wiedzieć, że osoba pieszczona w seksie oralnym nie ponosi ryzyka. Wyjątkiem sytuacja w której pieszcząca/y ma wyraźną ilość krwi w ustach. Tak więc temat HIV wyjaśniony.

Dwa - wszystkie inne STI jak najbardziej do diagnostyki. Ale kilka dni po akcji to zdecydowanie za wcześnie. Odczekaj okienko i się przebadaj.

Pozdrawiam

Pomocy_mega:
hej, no wiesz poprostu sie mega boje, jestem wrecz przerazony tym faktem. jakie to okienko jest dlugie? kiedy te badania powtorzyc raz jeszcze?

Wojciech1211:
Każdy się boi. Ale trzeba myśleć racjonalnie.
Kiła 6 tygodni, rzeżączka 2 tygodnie, chlamydia najlepiej wymaz z cewki też co najmniej 2 tygodnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej