Autor Wątek: Czy to mogło być ochr  (Przeczytany 1059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest2046

• Gość
Czy to mogło być ochr
« dnia: 02-Lip-2020, 17:06:28 »
Witam. Miałem taką sytuację, ze się nawaliłem jak stodoła jakieś 3 tygodnie temu i rano obudziłem się z jakimiś obdarciami, ranami. Generalnie urwał mi się film. Jakieś 5-6
Dni po tym melanżu zacząłem się złe czuć, tzn lekkie przeziębienie, temperatura 37.0, 37.1, lekki kaszel i rozbicie. Trwało to gdzieś z półtora tygodnia. Nie miałem gorączki, ale czułem się trochę rozbity i zacząłem się stresować HIV. Najbardziej prawdopodobne jest to, ze gdybym miał się zakazić to tylko w taki sposób ze mogłem upaść na jakas krew zakażona albo ktoś mnie zakłuł igłą, jestem pewien ze z nikim nie spałem, bo nawet nie byłem w stanie z opowieści kumpli- jestem hetero wiec kontakty homoseksualne noe wchodzą u mnie w rachubę. Reasumując boje się kontaktu z igła albo krwią. Tak jak mówię, 5 dni po melanżu miałem takir symptomy jak stan podgorączkowy 37.1, bóle mięśni i stawów i lekki ból gardła. Wszystko trwało około półtora tygodnia. Czy ochr może się zacząć po 5 dniach. Pójdę na testy za pare dni, bo muszę odczekać 21. Ale boje się ze to tak ustało w sumie dzisiaj rano, a pisaliście ze przy ochr to trzymają symptomy tydzień, dwa i nagle ustają. Czy ochr może tak przebiegać?

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Czy to mogło być ochr
« Odpowiedź #1 dnia: 02-Lip-2020, 18:33:00 »
Nie.brak ryzyka
28/01/21
CD4 = 1418
VR = target not detected

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

guest2046

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 02-Lip-2020, 18:53:20 »
W wytycznych jest napisane ze test powinno się wykonać m.in. Wtedy, kiedy straciło się świadomość pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Ja się nawaliłem jak świnia i urwało mi film. I czysto teoretycznie mogłem zostać podrapanym przez kogoś, zaklętym igła albo wpaść w jakas plamę krwi. Czyli co, jak przyjdę do Pkd i powiem konsultantowi o sytuacji to nie wykonają mi testu? I chodzi mi o objawy. Bo pojawiły się 5 dni po i trwały z półtorej tygodnia. Tzn raz czułem się w miare spoko, a ja drugi dzień 37.1 i bóle stawów i mięśni. Z tego co wyczytałem w 90% przy och występuje wysoka ponad 38 stopniowa gorączka. Czyli jest możliwe czysto teoretycznie ze 37 stopni występuje w pozostałych 10%. Widze Lucyfer ze jesteś moderatorem tudzież adminem wiec prosiłbym o konkretna odpowiedz w jak wielu przypadkach podczas ochr występuje stan podgorączkowy, a w jak wielu ostra gorączka? Bo czytam na razie na necie statystyki, ale ile stron tyle opinii. Pomyślałem, ze tu znajdę odpowiedzi. Proszę o krótkie wyjaśnienie i znikam.

guest1003

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 02-Lip-2020, 20:16:39 »
Przy ochr mozna nie miec wcale podwyzszonej temperatury, a mozna miec 40 stopni.
Tak wiec Twoje 37 kompletnie o niczym nie swiadczy.
Jak pojdziesz do PKD i opowiesz o tej sytuacji to dostaniesz podobna odp jak tutaj, tzn brak ryzyka. Ale test bez problemu Ci zrobia po to abys poznal swoj status po kontaktach sexualnych ktore miales.

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: 02-Lip-2020, 21:29:22 »
Warto dodać ze nie zawsze występuje OChR. I nie w tak szybkim czasie
28/01/21
CD4 = 1418
VR = target not detected

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

guest2046

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 02-Lip-2020, 22:07:40 »
Dzięki serdeczne. Co do kontaktów seksualnych to się nie boję, bo mam stała partnerkę od ponad roku, a ostatnie wyniki niereaktywne odebrałem 2 miechy temu, bo jestem honorowym krwiodawca i średnio co pół roku oddaję potrzebującym krew od paru ładnych lat, także wyniki przy okazji sobie odbieram. Trochę spanikowałam, nie ukrywam, bo 1 raz w klubie zaliczyłem konkretnego zgona. Z opowieści kumpli cały czas byłem pod ich opieką, prowadzony pod pachę. Ale tez z opowieści kumpli szarpanej się z jakimś kolesiem i pare razy się wywaliłem na ulicy i miałem ślady od paznokci na skórze i jakieś otarcia na plecach. Nie mówię, ze to HIV bo może zwykle przeziębienie, ale czytałem w sumie dzisiaj, ze świat medycyny zna udokumentowane przypadki zakażenia po bójce. Już nawet nie chodzi mi o sam fakt zakażenia jakimś śmiesznym, stygmatyzowaniem przez głupie społeczeństwo HIVem, ale pracuję w służbie mundurowej i tam niestety pozytywne HCV/HBV/HIV, a mamy badania kontrolne co jakiś czas, równa się niezdolność do służby i renta. Także dlatego pytam o ryzyko. A z opowieści kumpli szarpanej się z jakimś zulem przed knajpa. Dlatego pytam.

guest1003

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 02-Lip-2020, 22:28:36 »
Po bojce moze i owszem ale takiej gdzie byly powybijane zeby, popekana skora na łukach brwiowych, a nie po szarpaninie.

guest2046

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 03-Lip-2020, 19:02:34 »
Panowie, ostatnie pytanie bo nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy przy ochr możliwe jest, ze co pare dni dochodzi nowy objaw? A i jeszcze jedno. Przedwczoraj byłem osłabiony, miałem 37.0. Wczoraj cały dzień czułem się dobrze i miałem 36,6. Dzisiaj znowu się czuje osłabiony i mam 37.0 i trochę drapie mnie gardło. Czy przy ochr może być naprzemiennie dobre i złe samopoczucie? A co do tych objawów to zauważyłem wczoraj nalot na języki czyszczę go szczoteczka, ale kilka odziej później znowu jakby się pojawia. No i kilka kropek czerwonych na skórze mam. Dzięki za odpowiedzi. We wtorek lecę na test, ale wole zasięgnąć jeszcze rad u was. Pozdro.

guest1003

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 03-Lip-2020, 19:57:19 »
We wtorek lecę na test
Tak idz na test, inne argumenty do Ciebie nie docierają, wiec moze jego wynik do Ciebie dotrze.
Test 4 generacji nie wczesniej niz 20 dni po „ryzyku”.

guest2046

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 04-Lip-2020, 12:04:42 »
Ok. Dzięki. Prosiłbym jeszcze o informację, czy teraz trzeba się umawiać telefonicznie na test do PKD ze względu na koronkę czy normalnie można podjechać ?

Offline kamil87

• Full Member
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
« Odpowiedź #10 dnia: 04-Lip-2020, 13:10:07 »
Hmmmm,

Sprawdz w google, albo zadzwon?! Chlopie!!! Ogarnij sie.
Odbierz minusa i tyle.

guest2046

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 04-Lip-2020, 13:18:14 »
Heh. Jak odbiorę minusa to się chyba zesram na miętowo. Tylko dużo wskazuje na to, ze może być plus. Min osłabienie, kaszel i 37 temperatura plus biały osad na języku. Przedwczoraj czułem się dobrze a dzisiaj znowu stres. Może to stres powoduje takie dolegliwości. Tak to jest jak barany takie jak ja piją alkohol. Powinny pic mleko. Mnie to tam pal ch*j, gdyby dotyczyło to mnie to miałbym to w dupie, bo wiem ze HIV dzisiaj to nie problem. Taki Magic Johnson czy Charlie Sheen normalnie żyją. Ale najbardziej boje się wywalenia z roboty i o żonę, czy by to udźwignęła, bo jest w ciąży i jest jeszcze młoda. Oczywiście od tamtego momentu nie uprawiam z nią seksu i nie narażam jej, a ona nie wie dlaczego. Może będzie dobrze.