Regulamin rejestracji

Starajmy się w każdej sytuacji zachować spokój oraz łagodzić wszelkie spory. Nie wywołujmy konfliktów ponieważ Forum to źródło informacji.
Nikogo nie bawi czytanie obelg na swój temat, osądów czy też krzywdzących pomówień. Nie wyrażajmy kontrowersyjnych opinii, pamiętając o tym, że ludzie posiadają różną wrażliwość. Bywają też amatorzy celowego skłócania użytkowników przeciwko sobie, bądź przeciw Administratorom i Moderatorom. Takie zachowanie jest godne potępienia.

FORUM TO JEST MODEROWANE!!!

1. Nowego uzytkownika prosimy o zakladanie swojego watku w odpowiedniej kategorii np pytanie dotyczace ryzyka w kategorii "DYSKUSJA, NURTUJĄCE PYTANIA". Posty w nieodpowiedniej kategorii beda kasowane np post dotyczacy ryzyka w ketegorii "Czat" czy "Koniec samotnosci"

2. Staramy się odpowiadać na temat sensownie-jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz po prostu nie pisz.

3. Nie pisz jeden post a pod nim od razu drugi. Jeśli jest taka możliwość edytuj swój pierwszy post.

4. Zachowaj kutlure osobistą,staraj się nie używać wulgaryzmów oraz nie obrażaj innych użytkowników.

5.Nie wysmiewaj sie z postow ktore wydaja ci sie "glupie". Nie masz ochoty to po prostu nie odpowiadaj!

6. Spam jest kompletnym debilizmem i skoro jesteś spamerem nie masz co liczyć na szacunek innych użytkowników. Posty które zawierają tylko link do stron www, bannerów czy tez innych tym podobnych rzeczy będą usuwane.

7. Staraj się aby twój temat postu nie był za długi, oraz byl zrozumialy dla kazdego.

8. Cytowanie całego tekstu nie jest w dobrym stylu!!! Wybieraj tylko tekst który cię interesuje. Posty które zaśmiecają wątek wielkimi cytatami będą usuwane!!!

9. Za podszywanie sie pod innych użytkownikó będzie kara ostateczne czyli ban!

10. Staramy sie nie zakladac kilku tych samych wątków lub podobnych w różnych miejscach staje sie to irytujace gdy trzeba odpowiadac to samo w kilku miejscach (tworzy sie bałagan)

11. Zabrania sie pisania tresci obrazajacych rasy ludzkie, religie, orientacje seksualne, ect.

12. Użytkownik ma określony czas na edycję  swoich postów. Po minięciu czasu tylko administracja ma możliwość edycji wątków i postów użytkowników.

13. Administracja nie odpowiada za posty użytkowników. W przypadku naruszenia ogólnych zasad prawnych, kulturalnych czy NETYKIETY administracja zastrzega sobie możliwość edycji lub usunięcia treści.

14. Zabronione jest korzystanie z kilku nazwy użytkownika. W przypadku wykrycia takiego postępowania konta są usuwane i następuje całkowity ban.

15. Rejestrując konto na tym forum, użytkownik oświadcza że zapoznał się z regulaminem.DOBÓR KARY ORAZ JEJ DŁUGOŚĆ NALEŻY DO ADMINISTRATORA, MODERATORA I ZALEŻY OD JEGO OCENY KONKRETNEJ SYTUACJI

Kazdy z moderatorow moze w naglacym przypadku dodac nowa zasade, ktora natychmiast nabiera mocy prawnej. To, ze regulamin czegos nie zabrania, nie zwalnia z obowiazku stosowania sie do zalecen moderatora i administratora.