Autor Wątek: Znowu ja  (Przeczytany 9618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline razr

• Hero Member
Odp: Znowu ja
« Odpowiedź #15 dnia: 03-Maj-2017, 21:38:00 »
Przypadki beznadziejne.
Włącz myślenie.

Zastrzegam sobie prawo do olewania.

Offline Martini

• Full Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
« Odpowiedź #16 dnia: 03-Maj-2017, 22:50:21 »
Bylbym ostrozniejszy by w tak zdecydowany sposob oceniac forumowiczow. Zdaje sie ze Tobie kolego Razr tez testy wychodzily ujemne, czy sie myle? Czyli z tymi przeciwcialami to jednak jest cos na rzeczy. A jak zrozumiecie co jest na rzeczy to juz nie bedzie tak dowcipnie i wesolo.
Zalecalbym wstrzemiezliwosc w ferowaniu wyrokow i oskarzaniu o klamstwo, bo to nie pierwszy przypadek i nie ostatni.
Serdecznie pozdrawiam.
Prawda nas wyzwoli obroni sie sama
I nic jej nie wyciszy :)

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: 03-Maj-2017, 22:59:21 »
Przesiewowki kolego Martini wychodziły mi reaktywne.
Włącz myślenie.

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Tępiciel głupoty i lewactwa Jestem chamem :P
« Odpowiedź #18 dnia: 03-Maj-2017, 23:02:04 »
Bylbym ostrozniejszy by w tak zdecydowany sposob oceniac forumowiczow. Zdaje sie ze Tobie kolego Razr tez testy wychodzily ujemne, czy sie myle? Czyli z tymi przeciwcialami to jednak jest cos na rzeczy. A jak zrozumiecie co jest na rzeczy to juz nie bedzie tak dowcipnie i wesolo.
Zalecalbym wstrzemiezliwosc w ferowaniu wyrokow i oskarzaniu o klamstwo, bo to nie pierwszy przypadek i nie ostatni.
Serdecznie pozdrawiam.

Facet KŁAMIE  i to ewidentnie.
Albo jest DURNIEM.
A ja mam ZAWSZE  racje  :)
The One and Only Dirty

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: 03-Maj-2017, 23:03:44 »
Kłamie i jest durniem. Oba naraz - przypadek beznadziejny.
Włącz myślenie.

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #20 dnia: 03-Maj-2017, 23:07:20 »
Kolego Razr EWIDENTNIE nie miales PRZECIWCIAL skoro WB na kazdy antygen wychodzil Ci ujemny takze niie odwracaj kota ogonem. A test 4 gen nie reaguje na p26 wcale a  na p24 to tak w okolo 60% przed serokonwersja. Takze prawdopodobienstwo ujemnego wyniku testu 4generacji przed serokonwersja jest >0.

Przypominam Ty nie miales serokonwersji...wcale? Czyli jestes przypadkiem dokladnie potwierdzajacym slowa lekarza,o tym ze niektorzy nie wytwarzaja przeciwcial.

Ale spokojnie jak juz zrozumiesz dlaczego nie miales przeciwcial zrozumiesz cala hece z hiv.
:)
« Ostatnia zmiana: 03-Maj-2017, 23:10:36 wysłana przez Martini »

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #21 dnia: 03-Maj-2017, 23:15:42 »
Przecież mam dodatni WB. Nie jestem żadnym przypadkiem potwierdzającym. Nie szukaj teorii spiskowych ani ich nie twórz.
Włącz myślenie.

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
« Odpowiedź #22 dnia: 03-Maj-2017, 23:16:32 »
Kolego Razr EWIDENTNIE nie miales PRZECIWCIAL skoro WB na kazdy antygen wychodzil Ci ujemny takze niie odwracaj kota ogonem. A test 4 gen nie reaguje na p26 wcale a  na p24 to tak w okolo 60% przed serokonwersja. Takze prawdopodobienstwo ujemnego wyniku testu 4generacji przed serokonwersja jest >0.

Przypominam Ty nie miales serokonwersji...wcale? Czyli jestes przypadkiem dokladnie potwierdzajacym slowa lekarza,o tym ze niektorzy nie wytwarzaja przeciwcial.

Ale spokojnie jak juz zrozumiesz dlaczego nie miales przeciwcial zrozumiesz cala hece z hiv.

Po jakim czasie test WB uznawany jest za wiarygodny?
(Znaczy ile wynosi okno detekcyjne dla tego testu)
Dla ułatwienia, test LIA ma ten termin 30 dni krótszy.
The One and Only Dirty

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #23 dnia: 03-Maj-2017, 23:24:29 »

Nie dopisuj mnie do żadnych teorii spiskowych i pseudonaukowych twierdzeń. Wydłużone okno serologiczne nie jest synonimem braku serokonwersji. Proszę cie nie pisz głupot, bo jeszcze ktoś w to uwierzy.
Włącz myślenie.

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #24 dnia: 03-Maj-2017, 23:59:57 »
Uzylem tylko faktow podanych przez Ciebie:
Dwa testy WB bez widocznych paskow oznaczaja brak przeciwcial wobec kazdego z badanych antygenow.
To oznacza ze w badanym czasie nie wytworzyles przeciwcial.
Nie podales czy pozniej miales jakis reaktywny WB wobec tych FAKTOW wynika ze serokonwersja NIE zaszla.
Ok nie doczytalem ze w koncu dostales dodatni WB. Moge zapytac po jakim czasie ?

Interpretacje oraz pojecie teorii spiskowych zostawiam milosnikom szufladkowania i "obiektywnego" oceniania faktow. Ja kieruje sie wiedzą i dlatego zalecam ostroznosc w pochopnych ocenach opinii autora watku. Zakladam ze NIE wiesz dlaczego nie wytworzyles w "normalnym" czasie przeciwcial a ja mam solidne podstawy przypuszczac ze wiem dlaczego jest tak wiele osob bez lub z opozniona serokonwersja. W skrocie jestes na przeciwnym biegunie osob okreslanych mianem EC, oni wytwarzaja bnab, a Ty zadnych.
Jeszcze gdybys sprecyzowal gdzie napisalem "glupoty" bo ja staram sie szanowac rozmowce i oczekuje wzajemnosci.

Dirty: kwestia "uznania" jakiegos terminu nie zmusi natury do jego przestrzegania. Natura ma w ....e papierowe nakazy normy i decyzje szanownego grona decydentow.
Kolega Razr nie wytworzyl przeciwcial i jest zywym dowodem na to ze testy serologicznie zalezne sa delikatnie mowiac niedoskonale ergo troche powsciagliwosci w ocenie dopoki cala wiedza o HIV nie ujrzy swiatla dziennego.
« Ostatnia zmiana: 04-Maj-2017, 00:06:44 wysłana przez Martini »

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #25 dnia: 04-Maj-2017, 00:05:34 »
Uzylem tylko faktow podanych przez Ciebie:
Dwa testy WB bez widocznych paskow oznaczaja brak przeciwcial wobec kazdego z badanych antygenow.
To oznacza ze w badanym czasie nie wytworzyles przeciwcial.
Nie podales czy pozniej miales jakis reaktywny WB wobec tych FAKTOW wynika ze serokonwersja NIE zaszla.

Interpretacje oraz pojecie teorii spiskowych zostawiam milosnikom szufladkowania i "obiektywnego" oceniania faktow. Ja kieruje sie wiedzą i dlatego zalecam ostroznosc w pochopnych ocenach opinii autora watku. Zakladam ze NIE wiesz dlaczego nie wytworzyles przeciwcial a ja mam solidne podstawy przypuszczac ze wiem dlaczego jest tak wiele osob bez serokonwersji. W skrocie jestes na przeciwnym biegunie osob okreslanych mianem EC, oni wytwarzaja bnab, a Ty zadnych.
Jeszcze gdybys sprecyzowal gdzie napisalem "glupoty" bo ja staram sie szanowac rozmowce i oczekuje wzajemnosci.

Dirty: kwestia "uznania" jakiegos terminu nie zmusi natury do jego przestrzegania. Natura ma w ....e papierowe nakazy normy i decyzje szanownego grona decydentow.
Kolega Razr nie wytworzyl przeciwcial i jest zywym dowodem na to ze testy serologicznie zalezne sa delikatnie mowiac niedoskonale ergo troche powsciagliwosci w ocenie dopoki cala wiedza o HIV nie ujrzy swiatla dziennego.

Napisałem o dodatnim WB, chyba nawet kilka razy. Naucz się ku*** czytać i zacznij korzystać z mózgu.
Włącz myślenie.

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #26 dnia: 04-Maj-2017, 00:13:03 »
W moim mozgu nie szukaj problemow. Za.to w swoim troche oglady i szacunku.
Posilkowalem sie Twoim postem o tescoe PCR w ktorym napisales o dwoch ujemnych WB.
O dodatnim doczytalem teraz. Co nie zmienia faktu ze nie wytworzyles przeciwcoal w uznanym za wiazacy 3 miesiecznym terminie bo jak widze od lipca do listopada jest wiecej niz 3 miesiace.
Bo to wyglada tak ze Ty mogles miec opozniona serokonwersje wynoszaca jak dobrze licze minimum 5 miesiecy a autor watku ktory mial opozniona kilkanascie miesiecy jest "klamca" "oszustem" i jakich tam epitetow jeszcze uzyles.

I po co te nerwy?
« Ostatnia zmiana: 04-Maj-2017, 00:21:39 wysłana przez Martini »

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
« Odpowiedź #27 dnia: 04-Maj-2017, 07:45:56 »
Martini czy Ty chcesz bym nazwał i Ciebie durniem?
Razr miał reaktywne wyniki przesiewówek.
To jest podstawa do dalszego diagnozowania.
A żyjący .dwa lata w celibacie Pietruszka miał wyniki
ujemne ale po półtora roku wyszedł mu plus. Na dodatek
twierdzi iż lekarz poinformował go że wiele osób nie wytwarza
przeciwciał w ogóle. Czyli test przesiewowy pokazuje im minusa
mimo tego że są zakażeni. Czyli zakażają nieświadomie innych,
przez seks, oddawanie krwi itd. Spróbuj pomyśleć.

The One and Only Dirty

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #28 dnia: 04-Maj-2017, 07:49:33 »
Martini do chuja. Swoje teorie prowadź w swoich tematach a my dalej będziemy podawać to co jest oficjalne.
I przestań mnie wkurwiac.
20/01/20
CD4 = 1538
VR = <30

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #29 dnia: 04-Maj-2017, 08:26:24 »
Dobrze juz, po co te nerwy :) staralem sie wypunktowac ze nie kazdy wytwarza przeciwciala w 3 miesiace. Jeden w piec lub wiecej tak jak,RAZR lub jak autor watku pomiedzy 6 - 24 mies. Test nawet 4 generacji przed serokonwersja nie jest w 100% pewny :
http://www.aidsmap.com/Accuracy/page/1323356/
Two American studies have taken a different approach to assessing the ability of the Abbott Architect Ag/Ab combo test to identify recent infection.
Stored blood samples of people with acute infection (each tested positive for HIV RNA but negative for HIV antibodies) were tested. In the first study, 48 of 58 samples (82.7%) were correctly identified,4 whereas in the second 13 of 21 (61.9%) had a correct positive result.

Choc przyznaje ze w ich mniemaniu viral load dla tych ktorzy byli niereaktywni byl niski z mediana 3576 copies/ml co sugeruje naprawde krotki czas od zakazenia. Ale to jednak myslenie zyczeniowe, bo wiremia jest jednak cecha osobniczą. Na co tez moge wrzucic OFICJALNE badania.

Dlatego robi sie 3 tygodnie po ryzyku kiedy jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze sa juz przeciwciala i powtarza 3 miesiace kiedy to zalozenie jest pewne.

Mojej a bardziej noblisty Duesberga teorii tu nie mieszam chociaz ona by wszystko wyjasnila, opieram sie jak wyzej na oficjalnych danych.
I nadal bede twierdzil ze wszystkiego mozna by uniknac robiac PCRy. No ale komus szkoda kasy. A nerwy zjadaja fobikow.

Przepraszam za swoja durną i krnąbrną postawę.
Milego dnia i bez nerwow  :)

Ps.wlasciwie L masz racje, komentowanie testow w.swietle obowiazujacej teorii prowadzi do niepotrzebnych nieporozumiem i niezasluzonych oskarzen. Obowiazujaca wiedza jest niespojna i stad biora sie dziwne "nietypowe" sytuacje. Postaram sie ograniczyc do newsow i w malym kaciku do swoich wynurzen.
Jeszcze raz przepraszam szacowne grono.
« Ostatnia zmiana: 04-Maj-2017, 08:44:36 wysłana przez Martini »