Autor Wątek: Znowu ja  (Przeczytany 9616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Znowu ja
« Odpowiedź #30 dnia: 04-Maj-2017, 08:44:58 »
Acute HIV infectipn to pierwsze 3 miesiące po infekcji. Wiec to normalne ze się bada po 3 :) ale nie kurwa po 2 latach bes niczego plus wychodzi.
20/01/20
CD4 = 1538
VR = <30

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

Offline Martini

• Full Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
« Odpowiedź #31 dnia: 04-Maj-2017, 08:59:38 »
Acute trwa do momentu wytworzenia przeciwcial i z tym bywa roznie jak widac chociazby na przykladzie Razr. A po drugie zauwaz ze autor watku Piotrek zrobil test po 6 miesiacach (minus) i drugi po 24 (reaktywny) takze mogl stac sie reaktywny pomiedzy czyli  juz nawet w 7 miesiacu.

Zreszta tak jak wspomnialem obowiazujaca wiedza wyklucza to co mowi Duesberg i dlatego takie kwiatki powstaja a wystarczy zrozumiec ze jest trzeci "magiczny" czynnik i wtedy wszystko staje sie zerojedynkowe.
« Ostatnia zmiana: 04-Maj-2017, 09:05:54 wysłana przez Martini »
Prawda nas wyzwoli obroni sie sama
I nic jej nie wyciszy :)

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #32 dnia: 04-Maj-2017, 09:12:18 »
Weź się człowieku zawrzyj bo nie ręczę za siebie  >:(
Siejesz ferment. Test przesiewowy po trzech miesiącach jest pewny. Jak masz z tym problem to napisz do prof Knysz o twoich watpliwościach. Założę się, ze jej reakcja będzie taka sama jak nasza.
Włącz myślenie.

Zastrzegam sobie prawo do olewania.

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #33 dnia: 04-Maj-2017, 09:36:00 »
Przyjalbym zaklad ale byloby to nie fair,
"Rekomendacje PTN Aids 2015" wspołautor Brygida Knysz
Rozdzial 1 - diagnostyka,
"Ujemny wynik dowolnego z wyżej wymienionych testów (3 i 4gen) po upływie 12 tygodni od
ekspozycji wyklucza zakażenie HIV. W wyjątkowych sytuacjach (m.in. lekowa profilak-
tyka poekspozycyjna HIV, jednoczasowa koinfekcja HIV z HCV, EBV lub CMV) okres
ten może ulec wydłużeniu do 6 miesięcy."

A skoro tak jest napisane to wybacz, nie zawsze 3 miesiace i pod tym podpisala sie prof B.Knysz.
I naprawde ja tu nie jestem przeciwko komukolwiek, i uzywam tylko oficjalnej wykladni. Takze prosze o jakas kulture dyskusji.
Pozdrawiam

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #34 dnia: 04-Maj-2017, 09:44:08 »
Przyjalbym zaklad ale byloby to nie fair,
"Rekomendacje PTN Aids 2015" wspołautor Brygida Knysz
Rozdzial 1 - diagnostyka,
"Ujemny wynik dowolnego z wyżej wymienionych testów (3 i 4gen) po upływie 12 tygodni od
ekspozycji wyklucza zakażenie HIV. W wyjątkowych sytuacjach (m.in. lekowa profilak-
tyka poekspozycyjna HIV, jednoczasowa koinfekcja HIV z HCV, EBV lub CMV) okres
ten może ulec wydłużeniu do 6 miesięcy."

A skoro tak jest napisane to wybacz, nie zawsze 3 miesiace i pod tym podpisala sie prof B.Knysz.
I naprawde ja tu nie jestem przeciwko komukolwiek, i uzywam tylko oficjalnej wykladni. Takze prosze o jakas kulture dyskusji.
Pozdrawiam

Tak to prawda, zreszta sam o tym pisałem. Jakbyś był trochę bardziej w temacie to byś zauważył ze chodzi o trwające jednocześnie zakażenie HCV/EBV/CMV a nie przebyte.

Jesteś naprawdę tumanem w mojej ocenie, twoje rozumowanie i zachowanie moge porównać do administratora grupy ziołolecznictwo czy antyszczepionkowcow  >:(

Wyjątkowa sytuacja stoi jak być w tekście a ty i tak będziesz do każdego przypadku to przywoływał.

I nie dodawaj mnie proszę jako przykład twoich zmyślonych teorii, bo sobie tego nie życzę.
Włącz myślenie.

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #35 dnia: 04-Maj-2017, 10:12:43 »
Tak to prawda, zreszta sam o tym pisałem.

Fajnie, bo przed chwila chciales sie zakladac o cos sprzecznego.

Jakbyś był trochę bardziej w temacie to byś zauważył ze chodzi o trwające jednocześnie zakażenie HCV/EBV/CMV a nie przebyte.

Jakbys troche sie zaglebil w "temat" zauwazylbys ze chodzi o opozniona serokonwersje na SKUTEK PEP lub koinfekcji. Slowo klucz "OPOZNIONA" tak jak w Twoim przypadku.

Jesteś naprawdę tumanem w mojej ocenie, twoje rozumowanie i zachowanie moge porównać do administratora grupy ziołolecznictwo czy antyszczepionkowcow  >:(

No coz, siegajac po argumenty ad personam jednoczesnie stawiajac sprzeczne tezy j.w oraz uzywajac epitetow sam sobie wystawiasz laurkę. Nie schyle sie zeby odpowiedziec Ci co ja mysle o takim typie ludzi. Bo przez cala dyskusje nie odnosze sie do nikogo personalnie bo to jalowe i do niczego nie prowadzi.
Przypomne tylko ze ostatnie odkrycie wprost dowodzi ze owoce drzewa pieprzowego sa 100% skuteczne wobec MRSA czego nie mozna powiedziec o wankomycynie nawet. Takze ten przykad z ziololecnictwem tlumacze sobie tylko Twoja ignorancją. Nie wspominajac o stosie lekow zrobionych z ziol ktore mamy w kazdej aptece.

Wyjątkowa sytuacja stoi jak być w tekście a ty i tak będziesz do każdego przypadku to przywoływał.

Nie, nie przywoluje tego do kazdego przypadku. To tylko DOWOD na to ze nie mozna traktowac wszystkich tak jakby takich przypadow nie bylo i to Ty popelniles ten blad nie ja.

I nie dodawaj mnie proszę jako przykład twoich zmyślonych teorii, bo sobie tego nie życzę.

Do niczego Ciebie nie dodaje jestes anonimowym przypadkiem ale poniewaz dzielisz sie publicznie swoimi przemysleniami licz sie z tym ze ktos moze to wykorzystac. Ja uszanuje Twoja wolę, i nie bede sie Twoim przykladem poslugiwal.

Serdecznie pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 04-Maj-2017, 10:17:53 wysłana przez Martini »

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: 04-Maj-2017, 10:22:57 »
Tak to prawda, zreszta sam o tym pisałem.

Fajnie, bo przed chwila chciales sie zakladac o cos sprzecznego.

Jakbyś był trochę bardziej w temacie to byś zauważył ze chodzi o trwające jednocześnie zakażenie HCV/EBV/CMV a nie przebyte.

Jakbys troche sie zaglebil w "temat" zauwazylbys ze chodzi o opozniona serokonwersje na SKUTEK PEP lub koinfekcji. Slowo klucz "OPOZNIONA" tak jak w Twoim przypadku.

No coz, siegajac po argumenty ad personam jednoczesnie stawiajac sprzeczne tezy j.w oraz uzywajac epitetow sam sobie wystawiasz laurkę. Nie schyle sie zeby odpowiedziec Ci co ja mysle o takim typie ludzi. Bo przez cala dyskusje nie odnosze sie do nikogo personalnie bo to jalowe i do niczego nie prowadzi.
Przypomne tylko ze ostatnie odkrycie wprost dowodzi ze owoce drzewa pieprzowego sa 100% skuteczne wobec MRSA czego nie mozna powiedziec o wankomycynie nawet. Takze ten przykad z ziololecnictwem tlumacze sobie tylko Twoja ignorancją. Nie wspominajac o stosie lekow zrobionych z ziol ktore mamy w kazdej aptece.

Nie, nie przywoluje tego do kazdego przypadku. To tylko DOWOD na to ze nie mozna traktowac wszystkich tak jakby takich przypadow nie bylo i to Ty popelniles ten blad nie ja.

Do niczego Ciebie nie dodaje jestes anonimowym przypadkiem ale poniewaz dzielisz sie publicznie swoimi przemysleniami licz sie z tym ze ktos moze to wykorzystac. Ja uszanuje Twoja wolę, i nie bede sie Twoim przykladem poslugiwal.

Serdecznie pozdrawiam

Robisz ludziom mętlik w głowie. Zero wiedzy a uznajesz się za nie wiadomo kogo.
Włącz myślenie.

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Tępiciel głupoty i lewactwa Jestem chamem :P
« Odpowiedź #37 dnia: 04-Maj-2017, 10:25:54 »
Tak Martini, posiadasz deficyt intelektualny.
Tylko to nie jest powód do dumy,
więc bądź uprzejmy i nie szastaj tą informacją
Urbi et Orbi na lewo i prawo.
The One and Only Dirty

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #38 dnia: 04-Maj-2017, 10:46:36 »
No coz, pozostaje mi serdecznie podziekowac za argumentacje ad meritum od obu moich interlokutorow :)
Masz.racje Dirty jednak nie umiem prowadzic dyskusji z takim natlokiem argumentow chyba mam rzeczywiscie jakas dysfunkcje.

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
« Odpowiedź #39 dnia: 04-Maj-2017, 11:04:14 »
No coz, pozostaje mi serdecznie podziekowac za argumentacje ad meritum od obu moich interlokutorow :)
Masz.racje Dirty jednak nie umiem prowadzic dyskusji z takim natlokiem argumentow chyba mam rzeczywiscie jakas dysfunkcje.

Jak się nie jest w stanie pojąć prostych rzeczy to
po co brać się za coś co przerasta Twoje zdolności
intelektualne?   Przeczytaj urzekającą historie Pietruszki
a potem próbuj  dyskutować  na ten temat. I nie wmawiaj 
nikomu że wiesz lepiej od niego jakie miał wyniki testów.
The One and Only Dirty

Offline morwabiala

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: 04-Maj-2017, 11:20:22 »
martini co to jest EC??

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
« Odpowiedź #41 dnia: 04-Maj-2017, 11:27:44 »
EC to Elite Controllers czyli ludzie których organizm
kontroluje namnażanie wirusa i nie dopuszcza do
jego nadmiernego szkodliwego działania.
To osoby którym hiv nie robi kuku.
Około 0.3% populacji tak ma.
Jest to prawdopodobnie wynik posiadania
takich akurat sekwencji genów w DNA
The One and Only Dirty

Offline morwabiala

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: 04-Maj-2017, 11:33:15 »
dziękuję:))

Offline Martini

• Full Member
« Odpowiedź #43 dnia: 04-Maj-2017, 11:51:24 »
Dirty nikomu nic nie wmawialem nikogo nie obrazalem li tylko odnosilem sie do obowiazujacej kulawej wiedzy o diagnotyce hiv czego o postach w ktorych lecialy epitety i tylko epitety powiedziec nie sposob.
A ze nie potrafie rozmawiac z kims kto na argumenty odpowiada atakiem personalnym to jest moj blad bo nie powinienem w ogole takiej dyskusji probowac nawiazac. No ale jestem jaki jestem widac swiat takich tez rodzi w jakims celu.

Po wtóre nie probuje sie mianowac g(l)ównodowodzacym opcji spiskowej ale skoro taka latke mi sie przypina to naprawde poziom dyskusji nurkuje w w/w substancji bo samo pojecie " teoria spiskowa" wlasnie do tego sluzy. Niestety z glupiej obawy o swoje nedzne zycie nie mam jeszcze na tyle jaj zeby powiedziec to o czym wiem i licze ze ktos mni wyreczy. Co stanie sie najpozniej 28.11.2017 bo na tyle utajnili nowe badania.

Po trzecie ale to juz tak prywatnie wiem ze Duesberg ma racje i to ze zostalo malutko czasu na obecna wersje wiedzy o "patogenezie" hiv i pincet innych jednostkach chorobowych napawa mnie taka radoscia ze nie potrafie sie nie cieszyc i starac sie ostrzegac przed pochopnym ocenianiem roznych "nietypowych" przypadkow ktore tylko demaskuja dziury tej calej pozal sie boze teorii o hiv zabojcy.

Po czwarte sam z doswiadczenia dobrze wiesz ze przypadkow dziwnych nietypowych wymykajacych sie z ogolnej teorii bylo na przestrzeni forum calkiem sporo i to rowniez w tym w ciagu tych kilku lat mojej obecnosci.

I na koniec serdecznie dziekuje za ten opor materii jaki stawiacie bo zmusza mnie to ponownej rewizji wiedzy i po raz koloejny utwierdza w racji. Takze z pozytkiem dla mnie za co dziekuje.

Niniejszym ograniczam swoja swobodna tworczosc na forum, zapewne ku uciesze tych szczegolnie w...onych moimi wywodami, satysfakcje bede czerpal po opadnieciu zaslony milczenia.

A w glebi serca ciesze sie tylko ze to wszystko okaze sie byc tylko koszmarem i za rok bedziemy musieli sobie poszukac innego forum bo problem hiv zniknie.

To profesor Peter Duesberg ma racje.