Autor Wątek: Test IV generacji po 18 dniach  (Przeczytany 8297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiktor_

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
Test IV generacji po 18 dniach
« dnia: 04-Mar-2018, 19:06:49 »
Witam,
Moje pytanie dot.:
Czy w historii "nowego" lub "starego" forum nastąpiła zmiana wyniku z minus na plus po 14 dniach po wykonaniu testu IV generacji? tak w praktyce.

Rozmawiałem na infolinii z konsult. ds HIV /AIDS i powiedziała mi a wręcz zachęcała do tego aby ludzi robili testy już po 14 dniach ponieważ są one wiarygodne na ponad 99,9% a w praktyce (Pani pracuje również w PKD a przynajmniej tak mi powiedziałą) nie zdarzyło się aby wynik się zmienił, a taki test daje szybką odpowiedz dot. ewentualnego zakażenia.
Pani z info powiedziała mi, że w skrajnych przypadkach taki test wychodzi co najwyżej "nieokreślony".

Na koniec dodała abym nie chodził po żadnych prywatnych laboratoriach tylko wybrał się do PKD bo są tam ludzi którzy mają aktualną wiedzę na ten temat.. a w mały prywatnych labo mogę się nasłuchać niezłych bajek i być mówiąc łagodnie potraktowany jak trędowaty że chce zrobić test....

Offline TR

• Jr. Member
  • **
Odp: Test IV generacji po 18 dniach
« Odpowiedź #1 dnia: 04-Mar-2018, 19:28:41 »
Mi lekarz - zakaznik mowil, ze test jest pewny po 6 miesiacach. Jednak tutaj na forum i pod telefonem zaufania wszyscy mowia, ze test wykonany po 21 dniach daje 99 procent pewnosci. W innych krajach z tego co wiem z forum, test wykluczajacy jest po 6 tygodniach. U nas w Polsce za test wykluczajacy uwaza sie zrobiony po 12 tygodniach. Ale w praktyce juz chyba po 21 dniach - 6 tygodniach jest on pewny. Przynajmniej tak wyczytalem na forum odkad tu jestem.

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: 04-Mar-2018, 19:39:23 »
Wiktor rób kolejne testy dopiero jak będziesz miał ryzyko. Na te chwile szkoda testu.
Włącz myślenie.

Zastrzegam sobie prawo do olewania.

Offline Wiktor_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04-Mar-2018, 22:50:07 »
Jestem chory rowno po 4tygodniach od ryzyka. To nie przypadek a moj test po 18 dniach moge sobie ...

Offline TR

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 04-Mar-2018, 22:59:04 »
Zwykla choroba moze byc przypadkiem. Stres oslabia organizm. Wiesz jakie ja mam objawy albo jakie inni mieli ? Chwycilbys sie za glowe. Ja mam po 12 tygodniu wynik ujemny. Chociaz dalej nie moge uwierzyc, ze HIV nie mam. Ale ludzie, ktorzy sa na tym forum maja wiedze i doswiadczenie.

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Tępiciel głupoty i lewactwa Jestem chamem :P
« Odpowiedź #5 dnia: 04-Mar-2018, 23:55:22 »
Jestem chory rowno po 4tygodniach od ryzyka. To nie przypadek a moj test po 18 dniach moge sobie ...

Czyli ubzdurałeś sobie że masz o.ch.r
co jest o tyle interesującą koncepcją, że nie miałeś ryzyka.
No ale dobra,  skoro masz o.ch.r  to  test
od kilku dni powinien wykrywać już antygen a w środę po Teleekspresie powinien zacząć wykrywać przeciwciała.
Jeśli kolejny test który wykonasz, nic nie wykryje
to straciłeś szansę na niepokalane zakażenie, 
znaczy takie bez ryzyka  ::)
a twoja choroba to nie o.ch.r
Przykro mi.
The One and Only Dirty

Offline Wiktor_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 05-Mar-2018, 11:38:45 »
Wiem że macie racje ... ale umysł fobika robi swoje. Jest już ok ze mna ... z moja głową ..

Offline Wiktor_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 05-Mar-2018, 16:11:40 »
W zwiazku z tym ze moj test po 18 dniach jest nic nie wart chce jutro zrobic ponownie. Czy to ze jestem chory .. Grypa albo przeziebienie moze w jakis sposob zafalszowac wynik ? Czy lepiej zrobic test jak bede zdrowy?

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Tępiciel głupoty i lewactwa Jestem chamem :P
« Odpowiedź #8 dnia: 05-Mar-2018, 16:23:10 »
Może zafałszować, na twoim miejscu poczekał bym
z testowaniem aż do momentu wyzdrowienia.

Acha i zrozum wreszcie do diabła, że twój test nie jest nic nie wart, tylko nie daje stuprocentowej pewności a to jest ku*wa taka subtelna różnica która w c*uj znaczy  :-X
« Ostatnia zmiana: 05-Mar-2018, 16:26:24 wysłana przez dirtyman »
The One and Only Dirty

Offline TR

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 05-Mar-2018, 20:39:26 »
Wiktor, wierze u Ciebie, że nie masz wirusa. Jeżeli jednak okaże się inaczej - to proszę Cie o kontakt. Może nawet teraz na PW. Jeżeli okaże się, że jednak mamy wirusa, to myślę, że warto będzie mieć kontakt do siebie. Zawsze będzie raźniej w tych początkach. Wiesz o co chodzi.

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: 05-Mar-2018, 20:45:53 »
Wiktor, wierze u Ciebie, że nie masz wirusa. Jeżeli jednak okaże się inaczej - to proszę Cie o kontakt. Może nawet teraz na PW. Jeżeli okaże się, że jednak mamy wirusa, to myślę, że warto będzie mieć kontakt do siebie. Zawsze będzie raźniej w tych początkach. Wiesz o co chodzi.

Piepr..sz jak potłuczony. Skąd ma mieć HIV skoro nie miał ryzyka. Ty tez daj sobie do k...wy nędzy spokój z tym HIV. Po 12 tygodniach test go nie wykrył bo go nie masz. Koniec i kropka.
Włącz myślenie.

Offline TR

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: 05-Mar-2018, 20:48:40 »
Uwazam, ze seks w prezerwatywie, nie zawsze daje pewnosc, ze nie bedzie z tego zakazenia. Mi prezerwatywa pekla, dziura byla na czubku wielkosci malego palca u dloni, czyli nie wielka, zauwazylem dopiero po wszystkim. Widocznie zrobila sie pod koniec, albo byla po prostu dziurawa prezerwatywa i w trakcie seksu to uszkodzenie sie powiekszylo. W dodatku mozesz trafic na kogos kto ma HIV i np. skaleczy sie, albo tak ma obskubane palce i paznokcie, ze leci mu krew. Wystarczy, ze ta krew dostanie sie do cewki moczowej.

Offline Wiktor_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 05-Mar-2018, 21:59:00 »
Prosze zbanujcie tego czlowieka bo tylko nakreca mnie i innych. Naprawde probuje walczyc ze swoja psychhika. Moja sytuacja byla praktycznie bez ryzyka a test to tylko potwierdzil.
Poszperalem po necie i jest wiele publikacji w ktorych wyraznie widac ze czas od 14 do 21 dnia to bardzo dobry czas na test p24. Pisza ze bezwzgledu na to ile wirusa wniknelo w tym okresie jego poziom rosnie lawinowo... Dobrze to rozumiem prawda ?

Offline razr

• Hero Member
« Odpowiedź #13 dnia: 05-Mar-2018, 22:19:49 »
Tak dobrze rozumiesz. Twoj minus jest minusem, nie nakrecaj sie - szkoda zdrowia.
Włącz myślenie.

Offline Wiktor_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 06-Mar-2018, 17:14:51 »
Od 3 dni przeziebienie a dzisiaj jeszcze wyskoczyla mi afta na wewnetrznej czesci policzka ... Nigdy takiej nie mialem !!!  To jest jakas masakra... Po tescie sie nie stresowalem bo myslalem ze bedzie juz ok teraz od nowa... Wszystko sie zaczelo i na dodatek jestem przeziebiony nie moge zrobic testu .... Mialem ryzykowna sytuacje a teraz mam objawy... Test po 18 dniach po prostu zrobilem za wczesnie