Autor Wątek: Przestroga (Nie dla fobików)  (Przeczytany 846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcinns

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Przestroga (Nie dla fobików)
« dnia: 08-Maj-2020, 19:37:30 »
Witajcie, chciałem podzielić się swoją małą historią na temat rozmyślań odnośnie m.in HIV
Na wstępnie chciałbym dodać i podziękować  za tak rozmyślne forum oraz racjonalnie podchodzących tu użytkowników.
Pod koniec stycznia tego roku przytrafiła mi się pewna przygoda która myślę że trochę mnie nauczyła, ale po kolei... We wspomnianym już czasie miałem pewne ryzyko (czytając te forum zdałem sobie sprawę że po prostu nie ma procentowości - ryzyko było i już) Był to seks bez zabezpieczenia z panią do towarzystwa (jakaś chwila, później założona prezerwatywa), oraz oral bez zabezpieczenia (tym totalnie się nie przejmowałem po przeczytaniu kilku postów na tym forum). Po owym kontakcie kilka dni później tragedia, i tutaj WSZYSTKIE po kolei objawy internetowe pasujące do HIV zaczynając od całego białego języka skończywszy na jakiejś pokrzywce na ciele (nie czytajcie głupot na internecie to nie pomaga)
Nerwy w pewnym momencie przeogromne. Troszeczkę poczytałem i się uspokoiłem chcąc po prostu zrobić test (na początku oczywiście najlepiej od razu czyli pewnie w 7 czy tam 8 dniu) na szczęście przyjąłem do wiadomości to co piszę tutaj w wielu wątkach, postanowiłem odczekać i zrobić test w PKD. Testu w PKD niestety lub stety nie zdążyłem wykonać ze względu na wirusa (TEGO Z KORONĄ :) I sprawa troszkę ucichła, pewne objawy trwały nadal tak więc postanowiłem po prostu odczekać (wyszło ponad 3 miesiące pewnie z 3 i pół) i zrobić test w labie. Nie bójcie się tego, wizyta okazała się całkiem miła nikt nie patrzył na mnie spod byka(chociaż to niewielkie miasto) Pani wszystko wyjaśniła. Zaproponowała także inne badania a ich efektem jest spokojniejsza głowa i wyniki
HIV - ujemny (test AG/AB COMBO)
HCV - niereaktywny
HBs - ujemny
Kiła (vdrl) ujemna
dodatkowo morfologia bardzo ładna :)
zamierzam sobie zrobić jeszcze badania z pakietu urogenitalnego na bakterie typu chlama itp (piekąca cewka moczowa jednak nic nie wycieka nic się nie sączy, no ale jednak myślę że badania zrobię)
Podsumowując wielki szacunek dla odpisujących tutaj m.in moderatorów ludziom którzy po stokroć zadają głupie pytania o ryzyko którego w ich przypadku nie było (sam byłem zdenerwowany ale nie wymyśliłbym że przy np masażu mogę złapać HIV) :)
PS. wyników i badań nie zamierzam powtarzać, bo i po co po takim okresie czasu, tak więc zachowajcie zdrowy rozsądek nie bójcie się , uważajcie i badajcie :)
Pozdrawiam serdecznie i sorry za tak długie wywody :)