Autor Wątek: Cześć co to za testy??  (Przeczytany 1213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rikrok1234

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Cześć co to za testy??
« dnia: 23-Maj-2020, 12:09:33 »
Cześć witam całe forum i administrację mam pytanie które nie daje mi spokoju po około 6tyg zrobiłem test w labo nie stety nie wiem co to był za test teraz w swojej ofercie mają 4 generacji lecz to było w 2k19 wyniki były oznaczone znakami większości lub mniejszości dokładnie :" < > " jeśli wyniki będzie większy niż 1 to dodatni jeśli mniejszy to ujemny z tego co pamiętam nie kazali mi powtarzać wić wynik ujemny lecz czy kurde po takim czasie wykrywalne to było boję się że to test 3 generacji pozdrawiam

Offline Macias

• Hero Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
Odp: Cześć co to za testy??
« Odpowiedź #1 dnia: 23-Maj-2020, 13:50:07 »
Na wyniku miales oznaczenie ab i ag rowny lub wiekszy niz 1 jest wynikiem dodatnim czy tylko ab ??

Offline Rokrek44

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 23-Maj-2020, 14:22:26 »
Na wyniku miales oznaczenie ab i ag rowny lub wiekszy niz 1 jest wynikiem dodatnim czy tylko ab ??
Niestety zapomnjalwm hasła więc założyłem nowe konto,nie pamiętam byłem zadwolony bo cierpię na nerwice nie skupiałem się nad tym bo byłem na dziewczynsch i po ponad 3msc był test ale ze miałem jescze jedno zachowanie obliczając to było ponad 42dni od niego pamiętam tyllko że jeśli wynik był większy niż 1 to + ja miałem 0,iles tam dzięki za poswiecony czas pozdrawiam

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 23-Maj-2020, 23:17:39 »
Z tego co wiem to na pewno testy firmy Vidas norme maja do 0,99 a jesli jest 1 lub wiecej to jest dodatni. Niesadze zeby Vidas w 2019 roku oferowal testy 3 generacji.
Chociez widzac jakie Ty miales „ryzyka” to sorry ale dluzsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.

Offline Rokrek44

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 23-Maj-2020, 23:38:58 »
Z tego co wiem to na pewno testy firmy Vidas norme maja do 0,99 a jesli jest 1 lub wiecej to jest dodatni. Niesadze zeby Vidas w 2019 roku oferowal testy 3 generacji.
Chociez widzac jakie Ty miales „ryzyka” to sorry ale dluzsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.
Dzieki wariacie za czas posiwecony dla mojej chorej głowy nie wiesz ile to dla mnie znaczy
Myślisz że jak zsdzwonie do lab to mi powiedzą jakie to testy? Wszystkrigo dobrego dla Ciebie robisz dobra robotę dziękuję

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: 24-Maj-2020, 01:56:19 »
Ja myslalem ze juz dzwoniles i z jakiegos powodu sie nie dowiedziales.
Zadzwon i zapytaj jakiej firmy robia testy. Zapewne czaly czas czyli i 2019 i 2020 robia te same bo przeciez nie beda znieniac maszyny ktora nie kosztuje 100zl.

Offline Rokrek44

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 25-Maj-2020, 12:07:04 »
Ja myslalem ze juz dzwoniles i z jakiegos powodu sie nie dowiedziales.
Zadzwon i zapytaj jakiej firmy robia testy. Zapewne czaly czas czyli i 2019 i 2020 robia te same bo przeciez nie beda znieniac maszyny ktora nie kosztuje 100zl.

Trochę się wstydzę tam dzwonić i, zapytać bo to z mojego miesta lab, jak sformułować pytanie o maszynę czy o generację??

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: 25-Maj-2020, 13:03:18 »
Trochę się wstydzę tam dzwonić
Coooo??
Ile Ty masz lat?
Przeciez jak zadzwonisz to nikt nie bedzie wiedzial kim jestes, przedstawiac sie nie musisz.
Nie pytaj o firme, tylko o generacje bo chyba to Cie interesuje. O firmie to mowilem ja rozkminiajac normy ktore podales.

Offline Rokrek44

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 26-Maj-2020, 00:47:35 »
Młody jestem nie dawno wszedłem dorosłe zycie, i odrazu dostałem jakies oierdionej fobi wszędzie widzę te jebane chorobe nie wiem ile jeszcze to wytrzymam chce tylko normalnie żyć najgorsze jest to że nie wiem już co mam robić mam co raz gorsze myśli chce być tylko wolny dzieki Macias za poswieciny czas już Cie nie mecze , DZIĘKUJĘ Z SERCA!

Offline Rokrek44

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 29-Maj-2020, 12:30:10 »
Trochę się wstydzę tam dzwonić
Coooo??
Ile Ty masz lat?
Przeciez jak zadzwonisz to nikt nie bedzie wiedzial kim jestes, przedstawiac sie nie musisz.
Nie pytaj o firme, tylko o generacje bo chyba to Cie interesuje. O firmie to mowilem ja rozkminiajac normy ktore podales.

Przemlglem się i zadzwoniłem spytałem o generację odpowiedzi nie mogli mi podać więc w sumie beka zostaje mi jechać do, pkd