Autor Wątek: Pomocy  (Przeczytany 305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokz

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Pomocy
« dnia: 30-Cze-2020, 23:15:54 »
Witam mam nerwice natrectw dzis na chwile stracilem kontrole nad sobą bo juz nie mam sily zeby z tym żyć
uderzylem pieścią powodując rozciecie ksotek w paru miejsach krwi troche ,na pewno wiecej niz troszke troche kapala  nie widzialem tego ze leci mi krew dotykając potem klawiatury ktorej dotykal ktos inny i wgl paru rzeczy dotykalem ktorych mogl dotykac ktos inny teraz sie mecze nie bede mogl spac bo  mysle ze moglem sie tak zakazic :( pomocy

Biore leki regularnie na nerwice niestety ciagluje mam stany depresyjne nie mam juz sily na to .. boje sie ze moglem sie dzis zakazic

Mam drugie pytane jesli byl ktoss u mnie o 13 30 i  to wirus moglby przezyc po za cialem 8-9godzin?? czy stracil swoją ''zaraźliwość''
« Ostatnia zmiana: 30-Cze-2020, 23:32:27 wysłana przez Brokz »

Offline Macias

• Hero Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 01-Lip-2020, 06:03:05 »
Jesli miales rany na kostkach i Tobie leciala Twoja krew, a pozniej dotykales klawiatury to jak mialbys sie zakazic, od swojej krwi?
W czym ten wirus mialby przezyc?
We krwi „przezywa” do jej zaschniecia czyli kilkanascie minut.
Twoje leczenie jest malo skuteczne, niestety!

Offline Brokz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 01-Lip-2020, 16:13:22 »
Jesli miales rany na kostkach i Tobie leciala Twoja krew, a pozniej dotykales klawiatury to jak mialbys sie zakazic, od swojej krwi?
W czym ten wirus mialby przezyc?
We krwi „przezywa” do jej zaschniecia czyli kilkanascie minut.
Twoje leczenie jest malo skuteczne, niestety!
Dziękuję za odp
Dziś postsnowilem się przełamać nie oslaniajac rany i wyjść na dwór teraz trochę się męczę ale odnotowano jakieś przypadki HIV przez to że rana dotknęło się czegoś zakażonego?? W internecie nie ma rzetelnyvh odpowiedzi

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: 01-Lip-2020, 16:27:51 »
odnotowano jakieś przypadki HIV przez to że rana dotknęło się czegoś zakażonego??
Czegos zakazonego czyli czego?
Bo wydaje mi sie ze dla Ciebie wszystko jest zakazone.
Zakazna jest czyjas swieza krew, czyjas swieza sperma w ktorych bys musial wytaplac reke z raną.

Offline Brokz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 01-Lip-2020, 23:05:37 »
Właśnie z tym wiaze sie moje zaburzenie obsesyjno kompulsywne ze widze wszedzie zaraze

Przyładowo jak mam rane na ręce a dotykam klamki czy podaje ręke to mozna sie tak zarazić?
Bo w interrnecie piszą ze tlyko przez seks ,uzywanie igiel, z matki na dziecko a tez pisze ze przez krew
nie wiem juz sam co mam robić
ludzie mają jakoś rany na palcach / dloniach i sie tym nie przejmują.
A jęsli rana juz nie krwawi ale widac rozciecie to to moze byc wrota dla wirusa?
Przepraszam jesli Cie mecze ale tylko tutaj moge o tym pogadac z kims kto sie z tym zna

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: 01-Lip-2020, 23:32:30 »
Przyładowo jak mam rane na ręce a dotykam klamki czy podaje ręke to mozna sie tak zarazić?
Jesli masz duza rane z ktorej mocno leci krew i ten ktos ma tak samo duza rane.
W innym przypadku nie mozna. Klamka, przywitanie sie to zupelnie niegrozne czynnosci.
A jęsli rana juz nie krwawi ale widac rozciecie to to moze byc wrota dla wirusa?
Nie
Hiv nie zakazisz sie przez male zadrapania, ranki, obgryzione skorki itp.

Offline Brokz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 02-Lip-2020, 00:39:08 »
Jesli masz duza rane z ktorej mocno leci krew i ten ktos ma tak samo duza rane.
W innym przypadku nie mozna. Klamka, przywitanie sie to zupelnie niegrozne czynnosci.
Nie
Hiv nie zakazisz sie przez male zadrapania, ranki, obgryzione skorki itp.

dziekuje ze poswiecasz mi czas mi i mojej chorej glowie

dziekuje serio

ostatnie pytanie to powiedzmy ze np wczoraj rozcialem sie nozem  dosyć głeboko krew ciekla i dzisiaj np nie zalozylem prastra  i wyszedlem tak do ludzi i to nie niesie ze sobą ryzyka? chcailbym tylko normalnie zyc a nie cale zycie myslec o tej choorobie nie wiem za jakie grzechy.albo innaczej przez jakie CZYNNOŚCI można sie TYLKO zarazić wiadomo ze seks bez gumy i dawanie z jednego sprzetu ale czy mozna jszcze jakos innaczej??

Offline Macias

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: 02-Lip-2020, 06:17:24 »
ostatnie pytanie to powiedzmy ze np wczoraj rozcialem sie nozem  dosyć głeboko krew ciekla i dzisiaj np nie zalozylem prastra  i wyszedlem tak do ludzi i to nie niesie ze sobą ryzyka?
Brak ryzyka