Autor Wątek: Pieczenie członka  (Przeczytany 334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcinns

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Pieczenie członka
« dnia: 04-Lip-2020, 14:22:03 »
Witam, Panowie mam prośbę o jakieś sugestie, podzielenie się swoim doświadczeniem. Mianowicie od stycznia tego roku mam problem z pieczeniem członka, nie piecze tylko przy oddawaniu moczu a uczucie dyskomfortu jest często "ot tak". Nie jest to ból, swędzenie tylko typowe pieczenie. Byłem oczywiście u lekarzy (z opinii i samej wizyty faktycznie z dużą wiedzą) natomiast nic nie stwierdzili(Torbiel na prostacie ale mówili że to nie od tego). Badania w porządku posiew moczu wymaz z członka, posiew nasienia pakiet urogenitalny Wszystkie te badania dają pozytywny obraz. Przeleczyłem się kilkoma antybiotykami które przepisali lekarze natomiast nic nie pomogło. Czasem na członku pojawi się zaczerwienienie jakaś krostka która po jednym dniu znika badania na kiłe też robiłem - jeśli chodzi o krew to cały pakiet kiła, HIV, HBV, HVC wszystko negatywne(przy badaniu u lekarza akurat wszystko z samą skórą było okej). Mieliście podobny problem ze zdiagnozowaniem takiego problemu ? Czy warto powtarzać badania ? Podchodzę raczej racjonalnie do tematu nie panikując, po prostu zaczęło to mocno przeszkadzać w codziennym życiu, pewnie będę jeszcze drążył temat u szpeców, natomiast może ktoś z forumowiczów miał podobną sytuację i może nakierować
Z góry dzięki i miłego weekendu ! :)