Autor Wątek: Agap Lublin  (Przeczytany 459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łukasz8420

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
Agap Lublin
« dnia: 02-Sie-2020, 05:45:20 »
Witam moje pytanie dotyczy testu, ktory wykonalem w Agap Lublin w 21 dniu od ryzyka. Test z tego co pamietam wykonywany byl metoda chemiluscencyjna. Wynik niereaktywny. Czy mam powtorzyc test? Oraz czy jest sie czego obawiac? Pozdrawiam i dziekuje.

Offline Macias

• Hero Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
Odp: Agap Lublin
« Odpowiedź #1 dnia: 02-Sie-2020, 06:18:49 »
Oraz czy jest sie czego obawiac? Pozdrawiam i dziekuje
Zawsze jest sie czego obawiac, a to Cie moze potracic samochod na przejsciu, a to w drewnianym kosciele spadnie Ci ceglowka na glowe.
Napisz jakie miales ryzyko to Ci powiem czy powtarzac test.

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: 02-Sie-2020, 07:57:11 »
Brak ryzyka miałeś.
20/01/20
CD4 = 1538
VR = <30

NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI!!!

Offline Łukasz8420

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 02-Sie-2020, 13:11:07 »
Byłem w stanie niewazkosci u divy z roksy, po nieudanej penetracji, zwazywszy na fakt niepelnego zwodu zaczeła stymulować mnie oralnie. Zdziwił mnie fakt, ze po dwuch ruchach glowa zdjela prezerwatywe i kontynuowala bez. Nie wiem co bylo przyczyna, moge sie tylko domyslac. Byc moze prezerwatywa zostala uszkodzona a ona zrobiła to bym tego nie zauwazyl. Sytuacja miała miejsce 1,5 roku temu, do tej pory mecze sie z jakas infekcja układu moczowego. Po 2 tygodniach od zdarzenia pojawila sie goraczka i inne dolegliwosci ze strony ukladu moczowego. Azytromycyna zbila goraczke aczkolwiek do tej pory infekcja nie zostala zwalczona.

Offline Macias

• Hero Member
  • Witaj na forum PLUSiMINUS
« Odpowiedź #4 dnia: 02-Sie-2020, 13:53:46 »
1,5 roku temu?
Ciezko mi jakos uwierzyc ze zrobiles tylko ten jeden po 21 dniach, ale ok skoro tak mowisz to niech tak bedzie.
Obiecalem ze napisze czy musisz powtarzac....
Nie nie musisz.

Offline Łukasz8420

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 02-Sie-2020, 17:35:55 »
Dziekuje za odpowiedz. Szczerze zrobilem tylko jeden. Z uwagi na infekcje nie bylem zbyt aktywny a i odleglosc do punktu badan miala dla mnie znaczenie. Nie wiem tylko czy byl to test 4 generacj. Ogladalem ostatnio Filadelfie i troche mi siadlo na psychike dlatego postanowilem zapytac obeznanych w temacie. Pozdrawiam