Autor Wątek: OCENA RYZYKA  (Przeczytany 499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MICHAL

• Newbie
  • *
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
OCENA RYZYKA
« dnia: 28-Kwi-2022, 14:09:02 »
Cześć
9 i 10 kwietnia miałem kontakt z pewnym  chłopakiem. Były pocałunki ale to wiadomo nie ma ryzyka bo w ślinie nie ma wirusa jeśli nie ma litrów krwi i tu jestem pewien.
Pytanie brzmi o preejakulat. Nie doszło do niczego wielkiego poza tym, że dotykałem ręką jego penisa oraz miałem go dwa razy przez chwilę w ustach. Nie pamiętam czy wytwarzał preejakulat ale jeśli nawet to było go niewiele raczej standardowo. I pytanie brzmi jakie w tym przypadku jest ryzyko zakażenia wirusem HIV? Nie mam i nie miałem żadnych ran w buzi etc etc.
Może bym się tym nie przejmował ale trzy dni po spotkaniu wystąpiły u mnie delikatne kłucie w gardle które ustąpiło po dwóch dniach, ból głowy ale mnie w sumie zawsze boli głowa, bóle mięśniowe niezbyt silne głównie przedramion, ud i czasami podudzi nasilające się przy wykonywaniu ruchu które w sumie mogą wychodzić z forsownych ćwiczeń wcześniej wykonywanych i pracy fizycznej oraz ból uszu i temperatura poniżej 36 stopni.
Poza tym samopoczucie ok ale lekko zaczynam chyba wpadać w paranoję, że to może być o.ch.r
Proszę o odpowiedź pozdrawiam