Autor Wątek: WYKRES ROZWOJU INFEKCJI HIV  (Przeczytany 26009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dirtyman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Tępiciel głupoty i lewactwa Jestem chamem :P
Odp: WYKRES ROZWOJU INFEKCJI HIV
« Odpowiedź #45 dnia: 12-Mar-2019, 20:19:55 »
Masz racje ale sam wiesz jak czkowiek reaguje w strachu i stresie. Dlatego dziękuję za takie opanowanie cierpliwość i profesjonalizm jakie ma Karol.moglby przecież też wkurzać się i wyzywać od trolli itd...

Karol chwalo Cie wiięc uważaj na siebie  :-X
Gdyby znali Ciebie od początku Twej
radosnej pisaniny na Forum, to jak myślisz?
Też by  chwalili?
Trzymaj się nygusie  ;D
The One and Only Dirty

Offline karol4q

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • Witaj na forum PLUS i MINUS
« Odpowiedź #46 dnia: 13-Mar-2019, 06:14:36 »
Witaj Dirti.

Moja historia jest opisana na tym forum, link poniżej.

http://hivinfo.pl/forum/index.php?topic=2313.0

Minęło już sporo latek od początku tej historii. No cóż, to już historia w przenośni i dosłownie.

Teraz dalszy. najnowszy ciąg tej historii.  Jak mam realne ryzyko wykonuję 1, dosłownie tylko jeden test 4 - tej generacji po 20 dniach od dnia zero tj. ryzyka, przy wyniku UJEMNYM całkowicie zakańczam dalsze testowanie w kierunku HIV. Wiem że producent testu 4 - tej generacji swoje okienko nie określił z wróżenia z fusów ale na podstawie długoletnich badań i jest ono wiarygodne.

Serdecznie pozdrawiam.  Trzymaj się.
« Ostatnia zmiana: 13-Mar-2019, 06:19:12 wysłana przez karol4q »

Offline karol4q

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
« Odpowiedź #47 dnia: 13-Mar-2019, 08:44:27 »
Nie mogę już zmodyfikować poprzedniej wiadomości.  Uzupełnienie poprzedniej wiadomości, gwoli poprawności. Test 4 - tej generacji wykonany po 20  dniach od ryzyka jest wysoce wiarygodny przy otrzymanym wyniku UJEMNYM. Natomiast przy otrzymanym wyniku dodatnim musi być weryfikacja, potwierdzona kolejnymi testami, w tym testem potwierdzenia. Ze względu na bardzo dużo czułość testów 4 - tej generacji dość często bywają wyniki fałszywie dodatnie ale kolejne testy wykażą czy doszło faktycznie do zakażenia.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 13-Mar-2019, 09:05:30 wysłana przez karol4q »

Offline Roksyn

• Sr. Member
« Odpowiedź #48 dnia: 13-Mar-2019, 09:05:38 »
Nie mogę już zmodyfikować poprzedniej wiadomości.  Uzupełnienie poprzedniej wiadomości, gwoli poprawności. Test 4 - tej generacji wykonany po 20  dniach od ryzyka jest wysoce wiarygodny przy otrzymanym wyniku UJEMNYM. Natomiast przy
 otrzymanym wyniku dodatnim musi być weryfikacja, potwierdzona kolejnymi testami w tym testem potwierdzenia. Ze względu na bardzo dużo czułość testów 4 - tej generacji dość często bywają wyniki fałszywie dodatnie ale kolejne testy wykażą czy doszło faktycznie do zakażenia.

Pozdrawiam
Karol, nawet Ty miales taki strach ze popadles w nerwice lękowa . .. może dziwnie to zabrzmi ale jest to pocieszające. ... może coś ze mnie jeszcze będzie. .może to jakoś minie  ;)

Offline karol4q

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
« Odpowiedź #49 dnia: 13-Mar-2019, 09:26:03 »
Tak było ale ten strach wynikał z braku wiedzy o nowoczesnych testach oraz o HIV. Teraz są takie leki, że HIV jest zakażeniem przewlekłym. Leki umożliwiają normalne życie.

Pozdrawiam

Offline zejman

• Przyjaciel forum
  • Hero Member
  • A kto umarł, ten nie żyje.
« Odpowiedź #50 dnia: 13-Mar-2019, 09:56:38 »
Ten wątek miał mieć charakter informacyjny.  Jeśli chcecie podyskutować proszę założyć w innym dziale.